Viimased lood

latest

Veevalaja

     Nädala alguses on Kuu Skorpioni märgis, tuues su teele mõningaid takistusi. Päike siseneb Kaalude märki 23. septembril,...


 

 

 Nädala alguses on Kuu Skorpioni märgis, tuues su teele mõningaid takistusi. Päike siseneb Kaalude märki 23. septembril, saates sulle head energiat. 


Armastus

Paaridele :  praegune periood sinu elus on üsna hea. Sinu ja su kaaslase vahel valitseb rahu ja üksmeel, eriti juhul, kui su partner on sündinud Jäära tähtkujus. Päevades on armastust ja rahulolu. 

Vallalised: sa võid kohtuda ühe olulise inimesega sellel nädala aga ainult tingimusel, et sa ei ole liiga tagasihoidlik ise.


Raha

Mis puutub rahaasjadesse, siis on sul praegu väga head väljavaated. Mõned märgid lasevad loota, et su rahaline seis on tõusuteel. Ära ainult kuluta seda, mida sul veel ei ole.

 

 


Tervis

Uraan hoiab su tervist. Kõik viimase ajal terviseprobleemid peaksid hakkama kaduma. Sa leiad tagasi oma energia ja elujõu. 


Töö

Tööasju toetab aga Pluuto. Tänu temale on sul sellel nädalal palju head õnne. Räägi ülemusega palgatõusust, praegu on selleks kõige parem aeg.


Pere

Ära ole nii murelik teiste eest ja ära lase probleeme oma koduseinte vahele. Kõik võib minna hästi, milleks muretseda. Keskendu rohkem sellele, mis hästi on ja tegele oma perega.

Kommentaare ei ole