Viimased lood

latest

Kaljukits

     Nädala alguses on Kuu Skorpioni märgis, moodustades harmoonilise aspekti Saturniga Kalades, see võib sulle meelde tuua ...


 

 

 Nädala alguses on Kuu Skorpioni märgis, moodustades harmoonilise aspekti Saturniga Kalades, see võib sulle meelde tuua mitmeid mälestusi. Ilmselt oled sa sel nädalal nostalgilisem. Marss on Kaaludes, sa õpid vaikselt ühte inimest taas usaldama. Päike siseneb Kaalude märki 23. septembril, ole diplomaatilisem. Nädalavahetusel on Kuu sinu märgis. 

 

 Armastus

Paaridele : kuula Saturni nõuannet. Selleks, et su suhe oleks õnnelik, ei ole vaja head juhust, mis aitaks, ise tuleb osata oma õnne üles ehitada, tehes vajalikke järeleandmisi ning pidades kinni ka teise inimese soovidest ja vajadustest.

Vallalised: vallaliste elus võib sellel nädalal aset leida üks oluline kohtumine. Aga seda ei tea keegi, kas see kohtumine lõppeb abieluga või mitte. Nautige siiski seda, mis on hästi.

 

Raha

Praegu ei ole vaja hakata ilmaasjata lootma, et su rahaline seis kohe paranema hakkaks. Ja selle tõttu ära hakka liiga palju kulutama ega raiskama. Kui sa peaksid rahaga mängima, siis tõenäoliselt ei võida sa midagi. 

 

 

Tervis

Sa oled head energiat täis ja valmis suurteks tegudeks. Väsimus sind sellel nädalal ei kimbuta. Ole siiski nii mõistlik, et sa ise ei kurna ennast ära.

 

Töö

Uraan toob sulle praegu head õnne ja aitab sind kõikides ettevõtmistes. Kasuta seda perioodi ära ja ära maga häid võimalusi maha.

 

Pere

Kui sul on pere ja lapsed, siis tõenäoliselt on hetkel su elus kiired ajad. Pluuto annab sulle õnneks jõudu juurde ja aitab sul imesid teha. Kuidas ka ei ole, hetkel oled sa rahul oma pereeluga. 

 

Kommentaare ei ole