Viimased lood

latest

Kalad

     Kuu on Skorpioni märgis nädala alguses, moodustades harmoonilise aspekti Saturniga sinu märgis. Tänu sellele peaksid sa ...


 

 

 Kuu on Skorpioni märgis nädala alguses, moodustades harmoonilise aspekti Saturniga sinu märgis. Tänu sellele peaksid sa olema rahulikum. Merkuur Neitsis soovitab sul olla sina ise, ära lase ennast nii palju teistest mõjutada. Päike siseneb Kaalude märki 23. septembril, viies ära pinged ja probleemid, mida opositsioon Neitsi märgiga põhjustas.


Armastus

Paaridele:  sinu ja su elukaaslase vahel on sellel nädalal üksmeel ja rahulolu. Harmooniline õhkkond valitseb koduseinte vahel. Sa tead, kuidas teda toetada õigel ajal. 

Vallalised: ära usalda kogu oma elu inimesele, keda sa õieti ei tunne. Võib juhtuda, et sul tuleb oma valikut teravalt kahetseda.

 

Raha

Sa pead õppima raha õiget väärtust tundma. Tähtis on ka meeles pidada, et raha ei ole kõik siin elus. Ära arva, et raha eest saab kõike, sest õnne raha eest osta ei saa.

 

 


Tervis

Sa oled hea tervise juures, ainult närvipinge on suur. Katsu leida vahendeid, mis aitavad sul oma pingeid maandada. 


Töö

Väga hea periood selleks, et teha suuremaid plaane. Kõik peaks töö juures hästi minema. Ära riku ainult oma häid võimalusi ära ja ära topi oma nina teiste asjadesse.


Pere

Pereprobleeme ei tohiks ette tulla sellel nädalal.

 

Kommentaare ei ole