Viimased lood

latest

Neitsi

     Kiire ja tegus nädal on sind ees ootamas, 15. septembril on taevas noorkuu sinu märgis. Samal päeval saab läbi Merkuuri...


 

 

 Kiire ja tegus nädal on sind ees ootamas, 15. septembril on taevas noorkuu sinu märgis. Samal päeval saab läbi Merkuuri retrograad. Nädala alguses on Kuu Lõvi märgis, moodustades harmoonilise aspektis Marsiga Kaaludes. Nädalavahetusel on Kuu Kaaludes. 


Armastus

 Suhe kaaslasega on hea aga, kasuta seda ära, et rääkida kõigest, mis sul südamel on. Tõenäoliselt on su kaaslane valmis sind ära kuulama. Vallaline, ära põgene iga kord minema, kui asi tõsisema pöörde võtab. Sa kardad liiga palju ja rikud ise kõik ilusa ära.


Tervis

Mõned teie seast võivad kannatada uneprobleemide all. Liiga suur närvipinge ei lase sul magada. Katsu leida võimalusi, kuidas stressi taset kõige paremini maandada nii, et see ei hakkaks su tervise peale. Selleks, et paremini magada, söö õhtuti kergemat toitu ja ära maga liiga soojas toas. 

 


Töö ja raha

Hoia silmad lahti töö juures, sest sellel nädalal tekib mitu head võimalust. Haara neist kinni. Mis puutub rahaasjadesse, siis saadab sind hea õnn praegu. Seega peaks kõik hästi minema ja sa võid suurt kasu teenida.

 

Pere ja sõbrad

Aeg on suhelda rohkem sõpradega. Ja sa oledki otsustanud oma suhted selgeks rääkida. Sõnu sa seejuures just valima ei hakka ja asud otse asja kallale. Väga hea, sest nii oled sa avameelne. Koduseinte vahel valitseb rahulik õhkkond, mis sobib kõigile. 


Kommentaare ei ole