Viimased lood

latest

Lõvi

     Väga ilus nädal on sind ees ootamas, nädala alguses on Kuu sinu märgis, moodustades harmoonilise aspekti Marsiga Kaalud...


 

 

 Väga ilus nädal on sind ees ootamas, nädala alguses on Kuu sinu märgis, moodustades harmoonilise aspekti Marsiga Kaaludes. Ole julgem ja ettevõtlikum. 15. septembril on taevas noorkuu Neitsi märgis, samal päeval saab läbi kurikuulus Merkuuri retrograad. Tänu sellele peaksid kõik sinu hirmud ja kartused kaduma. Nädalavahetusel on Kuu Kaaludes.


 Armastus

Tundub nagu sa oleksid otsustanud taas hakata oma kaaslasele närvidele käima, soovides, et ta sulle oma südame pealt kõik ära räägiks. Nagu oleks sul tema suhtes kahtlused tekkinud. Sa teed talle tema mineviku suhtes etteheiteid. Ja ei taha, et tema omalt poolt sulle ainsatki küsimust esitaks. Sest see kõik leidis ju aset enne teda! Vallalised, sellel nädalal tõenäoliselt suur armastust teie ellu ei tule. Te kasutate seda perioodi ära aga selleks, et teha uusi tutvusi. 

 

Tervis

Kui sa pole tükk aega trenni teinud, siis nüüd on aeg võtta end käsile. Pane botased jalga ja ärata oma keha üles. Selleks, et veelgi rohkem kasu lõigata, tee sporti väljas värske õhu käes ja võimaluse korral looduse keskel. Ära end ainult kohe esimese hooga ära kurna suure hooga.

 


Töö ja raha

Marsi mõjutusel võid sa olla kangekaelne nagu eesel. Ja tänu sellele suudad sa kõik alustatu lõpule viia. Ainult mõned probleemid töökaaslastega võivad tekkida. Su rahamured peaksid aga leidma lahenduse. Sellel nädalal peaksid sa saama suurema summa raha, ära seda kohe ära kuluta.

 

Pere ja sõbrad

Alles üks nädal lõppeb, kui juba teine algab. Ja sul on tunne, et sinu elus ei muutu mitte midagi. Aga mis oleks, kui sa ise teeksid midagi, mis aitaks tuua sul oma ellu natukenegi vaheldust? Ära muidugi kohe kõigiga lõpparvet tee.  

 

Kommentaare ei ole