Viimased lood

latest

Kaalud

     Kuu on nädala alguses Lõvi märgis, ära pööra nii palju tähelepanu sellele, mida teised mõtlevad või arvavad. 15. septem...


 

 

 Kuu on nädala alguses Lõvi märgis, ära pööra nii palju tähelepanu sellele, mida teised mõtlevad või arvavad. 15. septembril on taevas noorkuu Neitsi märgis, samal päeval saab läbi Merkuuri retrograad. Nädalavahetusel on Kuu aga sinu märgis. 


Armastus

Su hinge närivad kahtlused. Juba mõnda aega on sul tunne, et su kaaslasel läheb tükk aega enne, kui ta su sõnumitele või kõnedele vastab. Et ta kuulab sind ainult poole kõrvaga. Et ta haigutab siis, kui sul on talle midagi tähtsat öelda. Sul on tunne, et sa oled muutunud täiesti kõrvaliseks isikuks ja see teeb sind õnnetuks. Ära hakka teda üle kuulama. Ära katsu iga hinna eest tõde päevavalgele tuua. Lihtsalt ära tunne tema vastu mõnda aega huvi. Näita talle, et sa oskad ka ilma temata elada.

 

Tervis

Marss sinu astroloogilises taevas toob sulle jõudu ja energiat kaasa. Mitte ükski haigus ei murra sind, mitte ükski viirus ei pääse sulle ligi. Sa oled terve nagu purikas. Ja heas vormis nii vaimselt kui füüsiliselt. Ja tänu sellele valmis suuri asju korda saatma. Ära ainult liiale mine ja ära end päriselt ära kurna. Vastasel korral ei ole see hea sinu tervisele.

 

 

Töö ja raha

Ka su töökaaslaste märkused ja tähelepanekud on hakanud sind ärritama? Parem on, kui sa ei lase end sellest häirida ja kuulad oma südant. Võib ka juhtuda, et sa kuuled midagi, millel pole tõega midagi ühist. Katsu säilitada igas olukorras rahu.  Mis puutub rahaasjadesse, siis oled väga ettevaatlik, kui sa midagi ostad. 


Pere ja sõbrad

Sa oskad hoolitsed nii oma lähedaste, kui sõprade eest. Sa tahad, et kõik tunneksid end hästi. Ainult, et sul on kalduvus oodata, et kõik käituksid nagu sina. Kui sa tahad head teha, siis ära oota midagi vastu. Nii on kõige parem.

Kommentaare ei ole