Viimased lood

latest

Ambur

    Armastus ja kohtumised Mõned pinged võivad tekkida koduseinte vahel, sest sa ei suuda lihtsalt jätte oma kaaslast rahul...

 


 

Armastus ja kohtumised

Mõned pinged võivad tekkida koduseinte vahel, sest sa ei suuda lihtsalt jätte oma kaaslast rahule ja uurid ja puurid nii kaua, kuni teine murdub. Jäta talle hingamisruumi ja ära unusta, et ka temal on õigus oma elule. Sa oled liiga armukade ega kannata isegi seda, kui ta kellegi teisega suhtleb peale sinu. Loomulikult ärritab sinu selline käitumine teist inimest. Kui sa oled vallaline, võid sa sattuda suurde vaimustusse kellestki, keda sa töö juures kohtad. Kahjuks ei vasta ta sinu tähelepanuavaldustele. 


Raha ja töö

Töö juures avaneb sul võimalus särada ja see teeb su tuju heaks. Lõpuks ometi pannakse sind tähele ja hinnatakse sinu tööd vääriliselt. Sind tuuakse isegi teistele eeskujuks. Kui sa oled aga töökoha otsingutel, on sind septembris head uudised ees ootamas. Kõikide märkide järgi on sul oktoobriks kindel töökoht olemas. 

 

 


Tervis

Sa oled septembris terve nagu purikas. Hästi puhanud peale suve, ei unusta sa oma tervise eest hoolitseda, tehes sporti regulaarselt ja liikudes palju. Sa hoolitsed oma eluviiside eest ega lase ennast käest ära.


Pere ja sõbrad

Mõnede sõpradega pead sa ääri-veeri suhtlema selleks, et hoida suuremaid arusaamatusi ära. Ilmselt on neil endil hetkel rasked ajad ja selle tõttu on nad närvilisemad. Ära unusta hoolitseda ka oma lähedaste ees.t

Kommentaare ei ole