Viimased lood

latest

Skorpion

    Armastus ja kohtumised Kui sa oled vallaline, siis lendad sa nagu liblikas õielt õiele, muretsemata põrmugi tuleviku pä...

 


 

Armastus ja kohtumised

Kui sa oled vallaline, siis lendad sa nagu liblikas õielt õiele, muretsemata põrmugi tuleviku pärast. Sa tahad endale tõestada, et sa ei ole oma võludest midagi kaotanud. Üks ilus kohtumine võib aga aset leida, mis võib muuta kõik sinu plaanid. Kui sa oled juba kellegagi koos, siis otsid sa võimalusi, kuidas oma kaaslase tähelepanu võita ja katsud teda üllatada nii palju, kui võimalik. 


Raha ja töö

Viimasel ajal on sul töö juures palju probleeme olnud, millega sul on tulnud hakkama saada. Nüüd aga peaksid kõik raskused kaduma ja sind kiidetakse tehtud töö eest. Ilmselt leiad sa ka võimaluse, kuidas kaubelda endale paremat palka. Mis puutub rahaasjadesse, siis pead sa ootama oktoobrikuud, mis toob sulle häid uudiseid. 

 

 


Tervis

Sa peaksid olema üldiselt väga heas vormis ja selle tõttu valmis sporti tegema. Vaata ainult, et sa end täiesti ära ei kurna ega hakka midagi ohtlikku tegema. 


Pere ja sõbrad

Ilmselt viib septembrikuu sind kokku nii vanade, kui uute sõpradega. Alguses paistad sa uutele inimestele nagu ikka külma ja jahedana, sest sa oled kõigi vastu umbusklik. Kui aga jää hakkab sulama, näevad kõik, et tegelikult on sul väga hea süda. Mis puutub lähedastesse ja pereliikmetesse, pead sa olema järeleandlikum ja paindlikum.

Kommentaare ei ole