Viimased lood

latest

Kaljukits

    Armastus ja suhted Kui sa oled vallaline, pead sa olema paindlikum ja järeleandlikum ning mõtlema rohkem teise, kui ise...

 


 

Armastus ja suhted

Kui sa oled vallaline, pead sa olema paindlikum ja järeleandlikum ning mõtlema rohkem teise, kui iseenda peale, kui sa tahad, et su asjad muutuksid. Üks ilus kohtumine võib aset leida aga selle jaoks, et see lugu kestma jääks, pead sa näitama välja, et ka sinul on süda. Kui sa oled juba kellegagi koos, on kodune õhkkond pigem pingeline. 


Raha ja töö

Tänu sinu sekkumisele õigeaegselt saavad nii mõnedki probleemid kiirelt lahendatud. Tõenäoliselt tehakse sulle ka üks hea pakkumine. Ilmselt on sind ees ootamas ka üks tööreis. Kui sa oled uue töökoha otsingutel, pead sa natuke oma nõudmisi üle vaatama. Su rahaasjad peaksid aga septembris märkimisväärselt paranema. 

 

 


Tervis

Mõned terviseprobleemid võivad sind kimbutada septembrikuus. Kõikide märkide järgi on tegu pelgalt külmetushaigustega, seega muretsemiseks pole põhjust. Hoia ennast soojas. Hoolitse ka oma neerude eest, joo rohkem vett ja tarbi vähem soola. 


Pere ja sõbrad

Septembris käid sa palju väljas sõpradega, isegi liiga palju. Õnneks ei unusta sa oma lähedaste eest hoolitseda.

Kommentaare ei ole