Viimased lood

latest

Veevalaja

     Sellel nädalal tahad sa rohkem koos olla oma lähedastega. Ära ainult võta enda peale rohkem kohustusi, kui sa täita suu...


 

 

 Sellel nädalal tahad sa rohkem koos olla oma lähedastega. Ära ainult võta enda peale rohkem kohustusi, kui sa täita suudad. Kuu on Vähi märgis nädala alguses, nädala keskel Lõvi märgis. Päike on Kaksikutes.


Armastus

Üldiselt tundub, et kõik läheb hästi sellel nädalal. Su kaaslane on mõistev ja hooliv, kindel nagu kalju ja alati olemas, kui sul teda vaja on. Need, kelle kodune õhkkond viimasel ajal oli pingelisem, peaksid sellel nädalal nägema muutusi paremuse poole. Kui sa oled vallaline, siis ei lähe asjad nii hästi sinu elus. Sa oled pettunud oma viimastes suhetes ega taha enda ellu hetkel mitte kedagi.

 

Töö

Võttes arvesse Saturni aspekti, võid sa sellel nädalal olla palju ettevaatlikum. Liigne ettevaatlikkus mõjub halvavalt ja ei ole hea. Ära kõhkle nii palju, ole enesekindlam ja kõik saab korda. 

 

 

Tervis

Ilmselt ei tunne sa end hästi nii oma kehas ega oma peas. Füüsiliselt oled sa väsinud, sa oled terve aasta tööd rabanud ja vähe puhanud. Vaimselt oled sa kurnatud, sest sul on olnud tuhat probleemi lahendada. Ära unusta puhkamiseks aega võtta. 

 

Raha

Tänu Merkuurile peaks su majanduslik seis paranema. Võta oma julgus kokku ja räägi ülemusega palgakõrgendusest. Sõlmi mõni uus leping.

Kommentaare ei ole