Viimased lood

latest

Kaljukits

     Kuu on Vähi märgis koos Veenusega nädala alguses, tuues sulle häid uudiseid. Ole iseenda vastu parem, eriti tööd tehes....


 

 

 Kuu on Vähi märgis koos Veenusega nädala alguses, tuues sulle häid uudiseid. Ole iseenda vastu parem, eriti tööd tehes. Nädala keskel on Kuu Lõvi märgis. Päike on Kaksikutes. 


Armastus

Tänu Jupiteri positiivsele mõjule on sind ees ootamas väga ilus nädal. Kui sa kõigest hoolimata peaksid märkama, et asjad ei lähe päris nii nagu vaja ja et mõne takistused ja arusaamatused tekivad, siis katsu võtta aega selleks, et rääkida oma probleemid lahti. Kui sa oled vallaline, siis võttes arvesse Kuu aspekti, peaks üks ilus kohtumine sellel nädalal aset leidma. 

 

Töö

Kindel on see, et hea õnn sind saadab sellel nädalal kõikides su ettevõtmistes. Vii oma plaanid ja eesmärgid ellu. Ja hoia end eemale kõikide probleemidest ja sekeldustest, mida sa praegusel hetkel ei vaja.

 

 

Tervis

Vaadates Pluuto aspekti, võib su tervis olla natuke nõrgem ja selle tõttu oled sa vastuvõtlikum igasugustele viirustele. Sa pead rohkem puhkama ja olema rahus ja vaikuses, et enda eest hoolitseda. 

 

Raha

Su rahaasjad ei tohiks sulle suuremaid probleeme tekitada. Kui sa oled ettevaatlik, läheb kõik hästi.

Kommentaare ei ole