Viimased lood

latest

Kalad

     Nädala alguses on Kuu Vähi märgis, tänu sellele läheb kõik plaanipäraselt. Seejärel liigub Kuu nädala keskel edasi Lõvi...

 


 

 Nädala alguses on Kuu Vähi märgis, tänu sellele läheb kõik plaanipäraselt. Seejärel liigub Kuu nädala keskel edasi Lõvi märki. Kui keegi on sulle kallis, siis ütle talle seda. Jupiter on Sõnni märgis. Päike on Kaksikutes. 


Armastus

Järgmisel nädalal tuleb ilmselt palju selliseid hetki, mille jooksul sa kaldud liiga palju kritiseerima oma kaaslast ja näed temas rohkem seda, mis valesti on. Katsu ennast muuta ja sunni ennast nägema seda, mis on hästi. Kui sa oled vallaline, siis see nädal toob su ellu rõõmu ja õnne. Ning armastust. 

 

Töö

Vii oma plaanid ellu, see nädal on selle jaoks kõige parem. Praegu on õige aeg tegutsemiseks, sest hiljem võivad juba ootamatud probleemid tekkida, mis nõuavad su tähelepanu. 

 

 

Tervis

Su organism on kurnatud ja su maks vajab abi. Ära söö nii palju rasvast toitu, hoidu alkoholi tarbimisest, väldi magusat. Tee sporti ja söö tervislikumalt. 

 

Raha

Praegune periood on sinu jaoks erakordselt hea ja peaks tooma sulle kaasa väga häid uudiseid. Planeedid toetavad sind 100%. Kõikide märkide järgi peaks su majanduslik seis paranema hakkama märkimisväärselt. 

Kommentaare ei ole