Viimased lood

latest

Sõnn

     Kuu on Vähi märgis nädala alguses, olles harmoonilises aspektis Jupiteri, Merkuuri ja Uraaniga sinu märgis. Päike on Ka...

 


 

 Kuu on Vähi märgis nädala alguses, olles harmoonilises aspektis Jupiteri, Merkuuri ja Uraaniga sinu märgis. Päike on Kaksikutes. 

 

 

Armastus

Ilmselt on sind ees ootamas üsna meeldiv nädal. Su kaaslane näitab ennast paremast küljest, toetab sind ja on olemas just siis, kui sul teda vaja on. Kui sa oled vallaline, võid sa olla liiga nõudlik. Sa oled otsustanud oodata ära selle suure armastuse ega lepi vähemaga. Uraani ja Neptuuni kaitsest üksi ei piisa selleks, et sa oma haruldase pärliga sellel nädalal kohtuksid. 

 

Töö

Ilmselt oled sa ettevõtlikum ja võib juhtuda, et sulle usaldatakse ühe tähtsa projekti läbiviimine. Mõned raskused siiski võivad tekkida. Veenuse aspekti vaadates on kindel, et sa võtad ühte vahejuhtumist väga isiklikult, ära mine siiski töö juures emotsionaalseks. 

 

 

Tervis

Ükski planeet ei tegutse hetkel sinu tervise sektoris ja selle tõttu peaksid sa olema heas vormis ning tujus. Ära ainult ise midagi tee, mis võiks su tervisele halba teha.

Raha. Saturni aspekt ei ole kõige parem hetkel ja see võib mõjutada su rahalist seisu, pannes sind suuremaid kulutusi sooritama.Raha

Saturni aspekt ei ole kõige parem hetkel ja see võib mõjutada su rahalist seisu, pannes sind suuremaid kulutusi sooritama.

Kommentaare ei ole