Viimased lood

latest

Jäär

     Nädala alguses on Kuu Vähi märgis, see võib tekitada sinus suuremaid kahtlusi. Ära tee midagi, mida sa võid hiljem kahe...


 

 

 Nädala alguses on Kuu Vähi märgis, see võib tekitada sinus suuremaid kahtlusi. Ära tee midagi, mida sa võid hiljem kahetseda. 23. mai võib tulla eriti sentimentaalne ja tunderohke. Kuu on Lõvi märgis 24, 25 ja 26. mail, kõige parem, kui sa hoolitseksid sellel ajal rohkem iseenda eest. Päike on edaspidi Kaksikute märgis, sind on ees ootamas mõned uued kohtumised.

 

 

Armastus

Sellel nädalal pead sa panema prioriteedid oma elus paika. Jäta kõik mured ukse taha, unusta ära kõik arusaamatused ja erimeelsused ja mõtle oma suhte tuleviku peale. Ole järelandlikum ja mõistvam oma kaaslase vastu, selle asemel, et teda hommikust õhtuni kritiseerida ja talle etteheiteid teha. Kui sa oled vallaline, siis praegune periood sinu elus on eriti hea, võib juhtuda, et pulmakellad hakkavad varsti helisema.

 

Töö

Päike ja Marss aitavad sind motiveerida ning muudavad sind ambitsioonikamaks. Sa oled valmis kõigeks, et oma tahtmist saada. Ole ettevaatlik ainult ja ära hakka oma suhteid teistega sellepärast rikkuma, sest see võiks sulle endale kalliks maksma minna. Kontrolli ennast paremini.

 

 

Tervis

Võib-olla ei ole sa nii rõõmus nagu viimasel ajal aga vähemalt on su tervis hea. Ja selleks, et muuta oma immuunsust tugevamaks, ära unusta vitamiine võtta.

 

Raha

Ära anna kiusatusele järele ja ära osta liiga palju asju, mida sa isegi ei vaja

Kommentaare ei ole