Viimased lood

latest

Kaksikud

     Kuu on nädala alguses Vähi märgis. Saturn on Kalades, see võib panna sind kahtlema paljudes asjades. Marss on Lõvi märg...


 

 

 Kuu on nädala alguses Vähi märgis. Saturn on Kalades, see võib panna sind kahtlema paljudes asjades. Marss on Lõvi märgis, Päike aga sinu märgis.

 

 

Armastus

Saturn toob paljudele oodatud rahu ja üksmeelt aga teistele väikeseid suhteprobleeme. Saturnil on halb kuulsus. Ja tõsi ta on, et nendel, kellel on juba suhteprobleeme, võivad omavahelised probleemid ainult süveneda. Neid aga, kes tõesti teineteist armastavad, ei suuda Saturn lahku ajada. Kui sa aga oled vallaline, võib järgmine nädal tulla üsna emotsionaalne, tuues kaasa nii head, kui halba. 

 

Töö

Merkuuri mõju juhatab sulle õiget teed. Sellel nädalal peaksid sulle tekkima huvitavad ideed, mis paistavad silma oma originaalsuse poolest. Plaanid hakkavad taas liikuma õiges suunas ja sa oled ise ettevõtlikum. 

 

 

Tervis

Neptuuni aspekt ei ole hetkel kõige parem ja selle tõttu võib sul olla raskusi keskendumisega. Vaata, et sa oma võimeid ei ülehinda. Ja katsu võtta rohkem aega puhkamiseks.

 

Raha

Mis puutub rahaasjadese, siis Saturni mõju ei ole hetkel kõige parem ja selle tõttu võid sa hakata sooritama kahtlaseid tehinguid, mis võivad osutuda üsna riskantseks.

 

 


Kommentaare ei ole