Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Veevalaja

  foto : unsplash / Greg Rakozy   Tänane päev peaks tooma muutusi sinu ellu. Saturn on konjunktsioonis ja mõjutab otseselt kõike, mid...

 

foto : unsplash / Greg Rakozy

 

Tänane päev peaks tooma muutusi sinu ellu. Saturn on konjunktsioonis ja mõjutab otseselt kõike, mida sa teed ja mõtled. Muretsemiseks pole aga põhjust, sest tänu sellele avanevad uued võimalused. Ära unusta, et täna on taevas täiskuu Vähi märgis, soovi midagi.


Armastus

Tänane päev peaks tooma su ellu õnne ja armastust. Oled sa siis vallaline või juba kellegagi koos, ilmselt oled sa rahul oma eluga. Su kaaslane teab, kuidas sinu eest hoolitseda. Kui sa oled vallaline, siis võib keegi tulla täiesti ootamatul moel su ellu ja teha sulle ilusa üllatuse. 

 

 


Töö

Jupiter mõjutab sinu töö sektorit täna ja saadab sulle head energiat. Võib ka juhtuda, et ehkki sa oled head teotahet täis, ei suuda sa kõiki oma plaane ellu viia.

 

Tervis

Kui sul on olnud terviseprobleeme viimasel ajal, siis peaksid need nüüd hakkama taanduma ja su tervis muutub vähehaaval tugevamaks. 

 

Raha

Ära unusta oma rahaasju organiseerida, nii leiad sa uusi võimalusi, mida sa enne ei näinud.  

 

 

 

Pere

Mõned probleemid võivad täna tekkida ja erimeelsused aga tänu oma taktitundele leiad sa lahenduse kõikidele probleemidele.

 

Suhted

Sa peaksid olema head energiat täis, katsu ainult paremini oma käitumist kontrollida, et sa liiale ei läheks oma pingutustega. Ära tee midagi, mis võiks teistele halba teha. 

 

Väike nõuanne: ära unusta oma esialgseid plaane

 


Kommentaare ei ole