Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Kaljukits

foto :unsplash / Simon Scoephf      Täna võivad planeedid su ellu sekeldusi ja pahandust kaasa tuua. Pluuto on konjunktsioonis, Kuu on aga...

foto :unsplash / Simon Scoephf

 

 

 Täna võivad planeedid su ellu sekeldusi ja pahandust kaasa tuua. Pluuto on konjunktsioonis, Kuu on aga opositsioonis Vähi märgis. Ja selle tõttu võid sa olla üsna halvas tujus. Vaata ette, et sa oma lähedastele tahtmatult haiget ei tee ja ei riiva nende tundeid. Katsu võtta kõike võimalikult rahulikult. Täna on taevas täiskuu, soovi midagi, sest täiskuu ajal tehtud soovid võivad täituda.


Armastus

Ole ettevaatlikum. Planeetide seis ei ole kõige parem praegusel hetkel. Ära usu kõike, mida sulle räägitakse ja lubatakse. Meelitajaid on palju. Ära usu ka oma eksi, kes korraga võib välja ilmuda ja endast elumärki anda. Võib juhtuda, et keegi katsub sind ära meelitada ühel või teisel moel. 

 

 

 

Töö

Mitte midagi märkimisväärset ei tohiks täna juhtuda. Võib-olla tuleb sul ainult vastust anda tegude pärast, mida sa oled kunagi ammu teinud. Kui see nii peaks olema, siis lahenda kõik oma probleemid kohe ära ja ära oota liiga kaua.

 

Tervis

Kõik läheb hästi, su tervis peaks olema hea. Vaata ainult, et sa end ära ei kurna. Ja hoia oma närve. Ärritumine ei tee sulle head.

 

Raha

Su rahaasjad peaksid olema heas korras, planeedid toetavad kõiki su ettevõtmisi. Ära ela ainult üle oma võimete.

 

 

 

Pere

Kõik peaks hästi minema, kui sa ise ei hakka oma tahtmist pereliikmetele peale suruma ja seejärel mossitama, kui asjad ei lähe nii nagu sina seda tahad.

 

Suhted

Ära lase arusaamatustel rikkuda oma suhteid sõpradega.

 

Väike nõuanne: ole ambitsioonikam ja unista suurelt


Kommentaare ei ole