Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Lõvi

foto : unsplash / Boxed Water ise Better      Täna võid sa ...

foto : unsplash / Boxed Water ise Better

 

 

 Täna võid sa tunda kerget masendust põue pugemas. Ära muretse lõppkokkuvõttes läheb kõik hästi. Ainult planeetide seis ei ole hetkel kõige parem. Veenus on opositsioonis Kaljukitse märgis ja selle tõttu sa oledki natuke tundlikum ja emotsionaalsem. Kõik saab varsti korda. Ära unusta, et täna on taevas täiskuu Vähi märgis, soovi midagi! 


Armastus

Sa teed omalt poolt kõik, et su elu ei muutuks liiga igavaks, sa otsid erinevaid võimalusi, kuidas tuua oma ellu vaheldust ja muuta seda põnevamaks aga sul on tunne, et su kaaslast absoluutselt ei huvita miski peale teleka vaatamise ja söömise. Kui sa oled vallaline, siis õpi paremini end väljendama, sa oled nii mõnegi austaja oma pealtnäha jaheda hoiakuga eemale peletanud.

 

 

 

Töö

Tööasjad võivad sind murelikuks teha praegusel hetkel. Ära kaota lootust ja ära mõtle liiga musti mõtteid, sest lahendused tulevad varem, kui sa seda arvad. 

 

Tervis

Sa pead hakkama oma kehakaalu jälgima, sest sa oled viimasel ajal üsna valimatult sööma hakanud. Sul tuleb hakata tervislikult toituma ja rohkem liikuma. 

 

Raha

Kui sa organiseerid oma rahaasju korralikult, ei tohiks sul probleeme ette tulla. Kui sa aga elad üle oma võimete, pead sa hakkama varsti lahendusi otsima.

 

 

 

Pere

Naabritega võib täna ütlemiseks minna. Katsu jääda igas olukorras rahulikuks ja sõbralikuks, ära otsi vaenu ja lahkhelisid.

 

Suhted 

Hea oleks, kui keegi ei hakkaks oma arvamust sulle peale suruma, sest sa ei ole täna eriti kannatlik ja võid öelda midagi, mida sul hiljem kahetseda tuleb. 


Väike nõuanne: ära tapa ennast tööga, unustades seejuures kogu ülejäänud elu

 


Kommentaare ei ole