Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Kaksikud

  foto : unsplash / Alvan Nee    Tänane päev toob sulle rõõ...

 

foto : unsplash / Alvan Nee

 

 Tänane päev toob sulle rõõmu ja õnne. Planeetide seis on väga hea sinu jaoks, ole ainult ise julgem ja ettevõtlikum. Marss on retrograadis sinu märgis ja toob sulle samuti õnne. Ära unusta, et täna on taevas täiskuu ja viib su soovid ellu! Soovi midagi.


Armastus

Planeedid tegutsevad selle nimel, et sa õnnelik oleksid. Kui sa oled juba kellegagi koos, siis teete te ilmselt praegusel hetkel ühiseid plaane eesolevaks aastaks. Kui sa oled vallaline, siis saad sa ühest asjad lõpuks ometi aru: sa pead kõigepealt iseenda eest hoolitsema ja alles siis mõtlema kellegi teise peale. Katkise südame ja hingega sa ei ole võimeline laskma teist inimest oma ellu. Seega, ravi oma süda terveks ja alles siis tuleb tõeline armastus sinu ellu.

 

 


Töö

Saturn aitab sul lahendada kõik väiksemat sorti probleemid ja pühib su teelt takistused. Sinu hea tuju peaks nakatama kõiki ja aitab sul leida väljapääsu keerulisematest situatsioonidest.


Tervis

Ära unusta hoolitseda oma tervise eest ja parandada oma enesetunnet. Kui sul on kehakaaluga probleeme, siis hakka täna tervislikumalt toituma ja sa näed, kuidas energia ja jõud tagasi tulevad.


Raha

Ära kirjuta mitte millelegi täna alla, ära soorita ühtegi suuremat tehingut, ole kokkuhoidlikum, kui sa tahad rikkaks saada.

 

 

 

Pere

Midagi märkimisväärset ei tohiks täna juhtuda. Kõik su lähedased peaksid tundma end hästi, omavaheline suhe peaks olema meeldiv. Kui sul on lapsi, siis jäta neile natuke rohkem vabadust ja ära kontrolli iga hetk kõike, mida nad teevad.

 

Suhted

Üks su sõber vajab täna sinu abi. Ta ei pruugi abi paluda otse aga mõnede märkide järgi saad sa aru, et tal on raske. 

 

Väike nõuanne: ära kaeba kogu maailmale oma hädadest


Kommentaare ei ole