Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Vähk

  foto : unsplash / Alvan Nee   Täna on laupäev, 7. jaanuar...

 

foto : unsplash / Alvan Nee

 

Täna on laupäev, 7. jaanuar. Tänane päev peaks tulema rahulik ja meeldiv. Täiskuu särab täna sinu märgis. Ära unusta soovida midagi, sest täiskuu ajal tehtud soovid lähevad täide. Näita täna, milleks sa oled võimeline. Ja ära kõhkle nii palju oma võimetes. Usu rohkem iseendasse. Marss ja Merkuur on retrograadis.


Armastus

Väga hea päev on sind ees ootamas. Kui sa oled vallaline, siis võid sa kõikide märkide järgi just täna kohtuda selle inimesega, ilma kelleta sa oma elu enam ette ei kujutagi. Kui sa oled kellegagi koos, siis ära unusta hoolitseda oma kaaslase eest ja võtta aega, et rääkida südamest südamesse.

 

 


Töö

Sul on kalduvus muretseda ette ja mõtelda ise endale probleeme juurde. Sa teed ise endale haiget ainult, kujutades kõiksuguseid asju endale ette, mida pole isegi juhtunud. Selle asemel, et mõtelda ainult probleemidele, mõtle lahendustele. 

 

Tervis

Lae sellel nädalavahetusel oma patareid täis, mine loodusesse jalutama ja mediteeri. Ole loodusega üks, loodus annab sulle jõudu ja tervist.

 

Raha

Ära hoia kõiki mune ühes korvis. Sul peab alati olema tagavaraplaan valmis. 

 

 

 

Pere

Kui sul on lapsi, siis ära jäta neid kogu aeg omapead vaid katsu leida aega ka omavaheliseks suhtlemiseks. Suhtlemine ei tohi olla pinnapealne. Millal sa viimati uurisid, millised on su laste igatsused ja soovid? 

 

Suhted

Ära levita kuulujutte, sest see võib sulle valusal moel tagasi tulla. Hoia eemale liiga negatiivsetest inimestest ja ära otsi põhjuseid vaidlemiseks. 

 

Väike nõuanne: ära ela oma elu liiga keeruliseks

 

 


Kommentaare ei ole