Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Sõnn

foto : unsplash / Daniel Tuttle      Tänane päev toob sulle...

foto : unsplash / Daniel Tuttle

 

 

 Tänane päev toob sulle muutusi kaasa. Uraan on sinu märgis konjunktsioonis ja mõjutab kõike seda, mida sa täna teed või otsustad. Ära muretse, lõppkokkuvõttes läheb kõik hästi. Ära unusta täna oma soove ja igatsusi kirja panna, sest täna on taevas täiskuu Vähi märgis.


Armastus

Kui sa oled vallaline, unistad sa ilmselt suurest armastusest. Sellisest nagu filmis ja raamatutes. Ära sea endale liiga kõrgeid ootusi, sest sa võid pettumust tunda ise, kui elu toob su teele täiesti tavalise inimese. Kui sa oled aga juba kellegagi koos, siis ära suru täna oma arvamust nii visalt teisele peale, kõik inimesed ei pea alati sinu pilli järgi tantsima. 

 

 


Töö

Katsu ennast rohkem motiveerida. Ja kui sa tunned, et su praegune töökoht sulle ei sobi ja kurnab sind vaimselt, siis katsu välja selgitada, millist tööd sa tegelikult teha tahaksid. Kui sa oled selles selgusele jõudnud, leiad sa võimalused ja vahendid, kuidas ja millistel tingimustel oma eesmärke ellu viia.


Tervis

Ära veeda tervet nädalavahetust diivani peal vedeledes ja süües. Ära unusta, et oma tervise pärast tuleb sul iga päev vähemalt pool tundi liikuda. 


Raha

Väike rahaingel võib täna sinu juures läbi astuda ja teha sulle ilusa kingituse.

 

 


Pere

Ole parem nende vastu, kes on sulle kallid. Võta aega, et järele uurida, kuidas su lähedastel läheb. Näita välja, et sa hoolid.


Suhted

Tõenäoliselt nakatad sa oma hea tujuga kõiki oma sõpru ja tuttavaid ja viid nii mõnegi muremõtted tänu sellele minema.


Väike nõuanne: usu rohkem iseendasse

Kommentaare ei ole