Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Jäär

foto : unsplash / Tadeusz Lakota     Jupiter hoiab, kaitseb...

foto : unsplash / Tadeusz Lakota

 

 

Jupiter hoiab, kaitseb ja valvab sind, sul ei ole vaja mitte midagi karta. Ära unusta, et täna on taevas täiskuu: pane oma eesmärgid ja plaanid paberile kirja eesolevaks aastaks. Täiskuu energia viib su eesmärgid ellu ja avab sulle uusi uksi. Kõik läheb täpselt nii hästi, kui sa seda ise usud. Vali paremini oma mõtteid.


Armastus

Marss mõjutab praegusel hetkel sinu suhete sektorit ja selle tõttu peaksid sa olema praegusel hetkel väge täis. Kui su kaaslane ei ole aga sinuga samal lainel, võid sa minna mujale vaheldust otsima. Kui sa oled vallaline, siis ära otsi ainult juhusuhteid, elu ei ole mäng, elu on tõsine asi.

 

 

 

Töö

Mitmed muutused on sind täna tõenäoliselt ees ootamas. Mõned head uudised peaksid sinuni jõudma.  Ole ise ambitsioonikam ja unista suurelt.


Tervis

Üldiselt peaksid sa olema piisavalt heas vormis, et teha sporti ja liikuda iga päev natuke rohkem. Ära unusta ka jälgida, mida sa suhu pistad. 


Raha

Ära muretse praegu üldse oma rahaasjade pärast, sest kui sa teaksid, millised head uudised on sinu poole teel, hakkaksid sa kohe rõõmust tantsima.

 

 


Pere

Ära unusta, et iga inimene on erinev ja see kehtib ka laste puhul. Igal lapsel on oma isiksus. Austa rohkem nende arvamust.


Suhted

Ära ole nii kangekaelne, sa hirmutad oma sõbrad ära - need viimasedki, kes sind veel ei karda ja vapralt vastu peavad. Ole hea teiste vastu ja ära tee oma sõnadega haiget neile, kellest sa hoolid. 


Väike nõuanne: klaas on pooleldi täis, mitte pooleldi tühi


Kommentaare ei ole