Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Kalad

foto : unsplash / Aaron Burden      Neptuun on konjunktsioon...

foto : unsplash / Aaron Burden

 

 

 Neptuun on konjunktsioonis sinu märgiga. Ja toob su tänasesse päeva head õnne kaasa. Planeetide seis on väga hea, sa oled valmis mägesid liigutama ja täis teotahet. Ära unusta, et täna on taevas täiskuu Vähi märgis, vii oma plaanid ja unistused ellu! Soovi midagi.


Armastus

Kui sa oled vallaline, siis võib elu viia sind kokku ühe väga erilise inimesega, kes toob su ellu nii õnne, kui armastust. Usalda oma elu, usalda oma südant, usalda iseennast. Kui sa oled juba kellegagi koos, siis usalda ka oma kaaslast.

 

 


Töö

Motiveeri ennast rohkem ja ole ambitsioonikam. Sul tuleb selleks käised üles käärida ja hakata oma plaane ellu viima, kui sa tahad üldse kuhugi välja jõuda. Ära oota, et teised teeksid sinu eest kõik ära.


Tervis

Ära kurna oma tervist ära. Joo piisavalt vett, söö rohkem köögi- ja puuvilju ning maga piisavalt.


Raha

Täna peaks üks võimalus avanema, millele tänu võid sa oma majanduslikku seisu parandada. Hoia silmad ja kõrvad lahti ja ära maga ühtegi head võimalust maha. 

 

 

 

Pere

Kodune õhkkond peaks olema meeldiv ja rahulik, midagi märkimisväärset ei tohiks täna juhtuda. Elu võib sulle teha aga häid üllatusi. 

 

Suhted

Ära suru oma arvamust iga hinnaga teistele peale, sa ei saavuta sellega nagunii mitte midagi ja võid ainult oma suhted ära rikkuda. Ole paindlikum ja järeleandlikum.

 

Väike nõuanne: ära jää üksi


Kommentaare ei ole