Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Skorpion

foto : unsplash / Todd Diemer      Uraan on opositsioonis t...

foto : unsplash / Todd Diemer

 

 

 Uraan on opositsioonis täna. Ja selle tõttu on sind ees ootamas kiire ja sündmusterohke päev. Võib-olla on sul raske otsuseid vastu võtta ja sa ei tea, mida oleks kõige targem teha. Ära muretse, kõik läheb hästi. Ja ära unusta, et täna on taevas täiskuu Vähi märgis, pane oma soovid ja unistused eelseisvaks aastaks kirja. 


Armastus

Oled sa siis üksi või juba kellegagi koos, tänane päev võib sulle mõningaid sekeldusi ja probleeme kaasa tuua. Võib juhtuda, et sa hakkad isegi mõtlema oma suhte tuleviku üle, katsudes selgust saada, kas sa oled teinud õige või vale valiku. Võib-olla ei saagi sa selle inimesega õnnelikuks ja võib-olla on õnn sind mujal ootamas? Ära mõtle endale probleeme juurde. 

 

 


Töö

Ära võta kõike nii isiklikult, mida sulle öeldakse. Iga kord lähed sa turri ja elad seda üle nagu oleks tegemist suure solvanguga. Katsu üle olla ja ära lase pisiasjadel oma päeva rikkuda. Kui aga see, mis töö juures toimub, viib ära su hingerahu, peaksid sa hakkama mõtlema töökoha vahetuse peale.


Tervis

Ära istu liiga palju. Katsu rohkem liikuda ja teha sporti. Tervislikum ja mitmekülgsem toitumine ei teeks ka paha.


Raha

Ära soorita kahtlaseid tehinguid. Ja ära lase ennast teistest nii palju mõjutada, ära usu kõike, mida sulle räägitakse, vaid kontrolli kõik ise järgi.

 

 

 

Pere

Kodune õhkkond ei pruugi täna olla kõige parem. Väikesed lahkhelid ja arusaamatused võivad pereliikmete vahel tekkida, parem on, kui sa ei hakka omalt poolt õli tulle lisama. 

 

Suhted

Ära otsi igalt poolt mingit tagamõtet, kõik inimesed ei ole nii halvad nagu sina seda kaldud arvama.

 

Väike  nõuanne: ära ole nii  kangekaelne


Kommentaare ei ole