Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Neitsi

  foto : unsplash / Bob Canning   Neptuun on sinu märgiga o...

 

foto : unsplash / Bob Canning

 

Neptuun on sinu märgiga opositsioonis ja selle tõttu ei pruugi täna kõik nii minna nagu sina seda sooviksid. Ole sellest üle ja ära võta kõike liiga isiklikult. Katsu vaadata läbi teise vaatenurga elu ja sa näed teisi võimalusi avanemas. Ära unusta, et täna on taevas täiskuu Vähi märgis, soovi midagi!


Armastus

Kui sa oled juba kellegagi koos, tunned sa suuremat soovi hoolitseda oma kaaslase eest ja teha kõik, et kodune õhkkond ja teie omavaheline suhe oleksid hea. Vaata ainult ette, et sa liigse hoolitsusega oma kaaslast ära ei lämmataks. Kui sa oled vallaline, siis võib üks kohtumine leida aset täiesti ootamatus kohas ja täiesti ootamatul moel. 

 

 


Töö

Selleks, et oma plaane ja eesmärke ellu viia, pead sa parandama oma suhteid kõikide töökaaslastega. Kõik läheb hästi, kui sa hakkad rohkem iseendasse ja oma võimetesse uskuma .


Tervis

Mitte midagi märkimisväärset ei tohiks täna juhtuda, kõik võimalikud terviseprobleemid peaksid taanduma. 


Raha

Kes otsib, see leiab. Katsu organsieerida oma rahaasju paremini, kui sa tahad, et midagi su elus muutuks. 

 

 

 

Pere

Mis puutub lastesse, siis ei ole sul vaja midagi karta. Praegune periood on rahulik ja hea. Suhe oma vanematega võib olla aga palju pingelisem ja delikaatsem, vali paremini oma sõnu ja ära räägi kõike esimese hooga välja, mis sul pähe tuleb.

 

Suhted

Ära mõtle oma sõpradest halba, ära räägi neid taga ja kõik läheb hästi.

 

Väike nõuanne: näe rohkem head, kui halba


Kommentaare ei ole