Viimased lood

latest

Vähk

foto : unsplash / Daniil Silantev      Kuu on Sõnni märgis ...

foto : unsplash / Daniil Silantev

 

 

 Kuu on Sõnni märgis nädala alguses ja toob sulle head õnne kaasa. Ja ühe väikese kingituse. Veenus on liikumas Kaljukitse märgist edasi Veevalajasse ja soovitab sul paremini keskenduda oma eesmärkidele ja plaanidele. Mõtelda rohkem tuleviku peale. Tegeleda praktiliste küsimustega. Kuu on Kaksikutes 3, 4  ja 5. jaanuaril ja soovitab sul kasutada rohkem loogikat ning esitada õigeid küsimusi. Täiskuu sinu märgis laupäeval on opositsioonis Pluutoga ja võib panna oma elu üle järele mõtlema. Sa pead end vabastama sellest, mis teeb sulle halba.

 

Armastus

Praegune periood ei pruugi olla kõige parem. Omavaheline suhtlemine kaaslasega võib olla keerulisem ja nõuda pingutusi, et suuremaid tülisid ära hoida. Vaidlemisel pole aga mõtet. Kui sa oled vallaline, siis ilmselt ei otsi sa praegusel hetkel oma ellu armastust ja ravid oma südamehaavu.

 

 

 

Töö

Sa tahad midagi paremat ja igatsed uute väljakutsete järgi. Sa otsid ka võimalusi, kuidas oma majanduslikku seisu parandada. Kui sa saad raskustest üle, leiad sa vastused oma küsimustele. Head uudised ei ole enam kaugel, seega muretemiseks pole põhjust. Kuula targemate nõu. 

 

Tervis

Sa peaksid olema heas vormis sellel nädalal. Mitmed head ideed võivad sulle tulla, vaata ainult ette, et sa ennast ära ei kurna. Kui sa tunned, et energiat on palju, siis mine tee sporti.

 

Raha

Väga hea periood on praegu sinu elus algamas, otsi võimalusi, kuidas investeerida ja kindlustada tulevikku. Kõikide märkide järgi leiad sa lahenduse ühele probleemile.

 

Tsitaat : "Keegi ei tunne end tõeliselt nii kaua, kuni ta on pidanud kannatama " (Musset)

 


Kommentaare ei ole