Viimased lood

latest

Lõvi

foto : unsplash / Daniil Silantev      Kuu on Sõnni märgis ...

foto : unsplash / Daniil Silantev

 

 

 Kuu on Sõnni märgis koos Uraaniga esmaspäeval ja võib põhjustada ühe ebameeldiva vahejuhtumi. Muretsemiseks pole aga põhjust, sest see aitab sul rutem aru saada seda, mida sa oma ellu vajad ja mida mitte. Kuu on Kaksikute märgis 3, 4 ja 5. jaanuaril ja soovitab sul keskenduda lahendustele, mitte probleemidele. 3. jaanuaril siseneb Veenus Veevalaja märki, mis on sinu märgiga opositsioonis. Täiskuu Vähi märgis järgmisel laupäeval aga soovitab sul keskenduda rohkem oma lähedastele. 


Armastus

Sellel nädalal võid sa olla üsna muutliku tujuga, su kaaslane ei tea ilmselt mida teha, et sulle meele järgi olla, sest sa elad oma halba tuju tema peal välja. Kord tahad sa muuta oma suhet tugevamaks ja paremaks, siis jälle otsid võimalust olla omaette ja teed nagu teda polekski olemas. Kui sa oled vallaline, siis on praegune periood üsna hea, mitmed kohtumised võivad sellel nädalal aset leida.

 

 

 

Töö

Kasuta oma pead ja kujutlusvõimet ära, et organiseerida oma tööasju paremini. Ole julgem ja ambitsioonikam. Planeetide seis on väga hea, kasuta seda ära.

 

Tervis

Mitte midagi märkimisväärset ei tohiks sellel nädalal juhtuda, võttes arvesse praegust planeetide seisu. Sa võid tunda kerget väsimust aga selle tõttu, et sa ei söö korralikult. Kui sa hakkad oma tervise eest paremini hoolitsema, kaovad kõik vaevused.

 

Raha

Praegu on hea aeg selleks, et otsida võimalusi investeerimiseks. Hea rahaõnn naeratab sulle sellel nädalal. Ole julgem.

 

Tsitaat : elu möödub soovides seda, mida sul ei ole ja kahetsedes seda, mis sul oli. 

Kommentaare ei ole