Viimased lood

latest

Kaksikud

  foto : unsplash / Tomáš Malík   Kuu on sinu märgis 3, 4 j...

 

foto : unsplash / Tomáš Malík

 

Kuu on sinu märgis 3, 4 ja 5. jaanuaril ja toob sulle head õnne kaasa. Marss on ikka veel sinu märgis olles harmoonilises aspektis Jupiteriga Jäära märgis ning viib sind viia kaugele reaalsusest ja päris elust. Seda parem! Mõnikord on hea lihtsalt tunda rõõmu, ilma muretsemata homse päeva pärast ja olla omas maailmas. Sellel nädalal ilmselt sinuga nii lähebki. Veenus on sisenemas Veevalaja märki 2. jaanuaril ja toob su ellu õnne ja armastust. Veevalaja energia aitab sul ka ühte tähtsat otsust langetada. Täiskuu Vähi märgis laupäeval võib põhjustada pingeid, eriti pereringis. 


Armastus

Kui sa otsid armastust, siis sellel nädalal võivad mitmed ilusad kohtumised aset leida. Tõenäoliselt tuleb sul rohkem suhtlemist ette, kui tavaliselt. Kui sa oled juba kellegagi koos, siis ei lähe kõik nii hästi nagu sa sooviksid, mõned arusaamatused võivad tekkida, ära võta midagi isiklikult ja ela oma elu. 

 

 


Töö

Sa ise leiad, et sa teed oma tööd korralikult aga sa näed teiste töös nii palju vigu, et see on hakanud sind vaikselt häirima. Sa tahaksid neid motiveerida ja inspireerida. Vaata ainult ette, et sa ei muutuks liiga nõudlikuks teiste vastu. Hea rahaõnn peaks sulle sellel nädalal naeratama.


Tervis

Hoolitse sellel nädalal rohkem enda eest, peale pikka detsembrikuud oleks hea hakata nüüd tervislikumalt toituma ja rohkem liikuma. Ja ära muretse liiga palju asjade pärast, mis pole seda väärt. 


Raha

Üldiselt peaksid su rahaasjad olema enam vähem üsna heas korras. Planeetide seisu vaadates ei ole sul vaja suuremaid probleeme karta. Pigem võid sa oodata lähipäevil seda, et sa saad raha juurde täiesti ootamatu viisil.

 

Tsitaat : "Kes tahab reisida, hoolitseb oma ratsu eest" (Racine)


 

Kommentaare ei ole