Viimased lood

latest

Vaata, millised sodiaagipaarid ei sobi üldse omavahel kokku

    Foto : unsplash / Ryan Holloway  Seda, et vastandid tõmb...

 

 

Foto : unsplash / Ryan Holloway

 Seda, et vastandid tõmbuvad, teavad ilmselt kõik. Ka armastuses on paare, kes ei sobi lihtsalt kokku, sest nendes suhtes on liiga palju arusaamatusi ning lahkhelisid. 

On selliseid paare, kes on loodud teineteise jaoks. Ja on neid, kelle suhe ei ennusta midagi head. Astroloogilise külje pealt ei sobi kõik inimesed omavahel. Nende iseloom on lihtsalt nii erinev või vastupidi, on nad liiga sarnased, neil on erinev eluvaade, nad ei ole nõus järeleandmisi tegema ja nende paarisuhtes on liiga palju pingeid. Pole mõtet hakata kokku panema Amburit Neitsiga või Jäära Vähiga. 

Vaata, millised paarid omavahel üldse ei sobi armastuses.


Jäär ( 20. märts - 19. aprill ) ja Vähk ( 21. juuni - 22. juuli)

Mõnikord vastandid tõmbuvad aga võimalus, et nad teineteist mõistaksid, on imeväike. Jäärade iseloom on liiga tormakas, nad on liiga kangekaelsed ja jonnakad selleks, et mõista Vähi tundelist loomust. Vähk ei leia Jäära näol hingesugulast, kelle kaisus telekat vaadata. Jäär aga ei saa aru, kuidas saab keegi veeta oma elu kodus istudes ja unistades ning Vähk ei anna iialgi andeks Jäärale taktitunde puudumist. 

 

 


Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar) ja Sõnn ( 20. aprill - 20. mai)

Ainuke asi, mis Veevalajal ja Sõnnil ühist on, on see, et nad on mõlemad kangekaelsed. Veevalaja on mässumeelne ja ootamatu käitumisega, samal ajal, kui Sõnn on kindel ja usaldusväärne ning liiga traditsioonilise maailmavaatega. Sõnn vajab üle kõige elus turvatunnet, Veevalaja paneb oma elu pidevalt ohtu. Nad väsivad ise oma tülidest ära.


Kaalud ( 23. september - 22. oktoober) ja Kaljukits ( 22. detsember - 19. jaanuar)

Kaalud on tähelepanelikud ja hoolivad teiste inimeste vastu, nad ei oska öelda ei. Nad on valmis kõigeks, et teisi õnnelikuks teha. Kaljukitsel on aga ainult üks prioriteet ja selleks on tema ise. Kaalud on sooja hingega ning head suhtlejad. Kaljukits on nende jaoks liiga külm ja osavõtmatu. Kaljukits aga peab Kaalusid kergemeelseteks, liiga pealiskaduseteks ning silmakirjalikeks. Nad saavad omavahel läbi ainult tööasjades.

 

Lõvi ( 23. juuli - 22. august) ja Skorpion ( 23. oktoober - 21. november)

Vastupidiselt teistele vastandlikele paaridele, on  Lõvil ja Skorpionil väga palju ühist. Nad on mõlemad väga tugeva isiksusega, võtavad kõike isiklikult ning solvuvad ruttu. Lõvile meeldib olla rambivalguses ja tähelepanu keskmes, ta hoolitseb mulje eest, mis temast teistele jääb. Skorpion aga on ehtne, otsekohene ja natuke provotseeriv, ta võib heita Lõvile ette pealiskaudsust. Armastuses on nende suhe jõu ja ilu mäng, kus üks üritab teist enda alla suruda.

 

 

 

Kaksikud ( 21. mai - 20. juuni) ja Kalad ( 19. veebruar - 22. märts)

Intellektuaalse ja kõike analüüsiva Kaksiku ning tundliku ja hooliva Kalade vahel ei teki teineteise mõistmist. Ja seda väga lihtsal põhjusel: nad ei talu teineteist välja. Kaksikute arvates on Kaladel liiga nõrk iseloom, Kalad aga leiavad, et Kaksikud on külmad ja pragmaatilised. Armastuses näitavad nad mõlemad välja lapsikut käitumist ja seega ei suuda nad teineteist täiendada. 

 

Neitsi ( 23. august - 23. september) ja Ambur ( 22. november - 21. detsember)

Neil on paarisuhtest erinev arusaamine. Ambur on karjerist, konkurent, kelle märkmik on pidevalt uusi kohtumisi täis ning kes mõtleb ainult puhkuse peale. Neitsi on aga kahe jalaga tugevalt maa peal, ta on mõistlik ja reserveeritud. Nende suhtes muutuvad problemaatiliseks armukadedus ja truudus. Ambur tekitab hirmu Neitsis, kes näeb oma partnerit vaikselt eemaldumas. Kui nende paarisuhtes puudub usaldus, siis hakkavad tülid ja vaidlused nende suhet rikkuma. 


Kommentaare ei ole