Viimased lood

latest

Tiigri 2023. aasta horoskoop

  ...

 

foto : unsplash / Yu Kato

 

Mida toob Jänese aasta kaasa Tiigrile? 


Jänese aasta

Tiiger ja Jänes võivad omavahel läbi saada ja üsna hästi. Tiiger peab lihtsalt võtma asju rahulikumalt sellel aastal, ta ei pea kõiki kogu aeg vallutama. 2023. aasta võiks tulla rahulik aasta Tiigri elus, mis aitab tal hinge tagasi tõmmata. Kui Tiiger suudab oma tulist loomust natukenegi ohjeldada ja ei lähe igast asjast nii ruttu põlema, kui ta ei torma pidevalt, siis ei tohiks suuremaid probleeme sel aastal ette tulla. Kaalu kõik oma plaanid enne läbi, katsu olla ettenägelikum ja organiseeri oma elu paremini. Ole mõistvam ja järeleandlikul teiste vastu (ära hakka ründama ja katsu olla leplikum). 

 

 

Oma ettevõtmisi ellu viies pead sa olema kannatlikum ja rahulikum. Katsu olla rahulikum kiisu, mitte märatsev tiiger. Vähemalt sellel aastal. 

Katsu näha kaugemale oma ninaotsast ja unustada kõik väljakutsed. Ära hakka ka oma võimeid ülehindama ja sind on ees ootamas väga hea aasta. 

Sa said aru : 2023. aasta toob sulle õnne, kui sa paned relvad maha. See võib valmistada natuke pettumust aga toob sulle endale palju kasu. 

 

 


Armastus

Kui sa oled juba kellegagi koos, on sind ees ootamas rahulik aasta. Pingeid peaks vähem ette tulema, rohkem aga hoolivust ja mõistmist. Üksmeelt ning kaastunnet (just, just...). Andeks palumine ei tundugi nii ületamatuna, sest harmoonia ja üksmeel muutuvad tähtsamaks. Ja see on hindamatu väärtusega. Võib-olla polegi rahulikku elu nii raske saavutada? Pea meeles, et Jänese aasta soosib kõike, mis on seotud rahu ja headusega. Järgi tema soovitusi.


Kui sa oled vallaline, siis ei tea miks aga 2023. aasta koos oma hea energiaga lausa soodustab seda, et sa lased oma südamel rääkida. Üldiselt pole praegu mingit suurt kirelõõma ette näha silmapiiril, pigem head ja rahulikud kohtumised on sind ees ootamas. Võib-olla üks väike armumine on õhus, täis unustamatuid ja ilusaid hetki teineteise kaisus.

Kommentaare ei ole