Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Jäär

foto : unsplash / Artiom Vallat      Tänane päev võib tulla üsna tegevusrohke. Jupiter sinu märgis paneb sind tegutsema õigel hetkel. Uued...

foto : unsplash / Artiom Vallat

 

 

 Tänane päev võib tulla üsna tegevusrohke. Jupiter sinu märgis paneb sind tegutsema õigel hetkel. Uued silmapiirid peaksid avanema ja uued võimalused tekkima. Väga hea päev on sind ees ootamas kokkuvõttes. Ära hakka kahtlema oma võimetes, kui sa ise endasse usud, õnnestub sul kõik. Ära lase ennast teiste poolt nii palju mõjutada. See, mis tegelikult loeb, on see, mida sina ise endast arvad. 


Armastus

Sa peaksid olema oma eluga rahul praegusel hetkel. Paljud teise seast on taas avastanud armastuse mõtte ja tähenduse. Kui sa oled vallaline, toob elu su teele inimese, kes viib kõik su unistused ellu.

 

 


Töö

Selleks, et oma plaane ellu viia, pead sa leidma ühise keele oma töökaaslastega. Üksi ja omapead tegutsedes ei jõua sa kaugele. Ühtsuses peitub jõud. 


Tervis

Ära muutu liiga emotsionaalseks, muidu teed sa midagi, mida sa hiljem võid kahetseda. Kuula oma keha ja sa tead, mis teeb sulle head ja mis mitte.


Raha

Head võimalused võivad tekkida aga sa oled muutunud liiga muretuks ja enesekindlaks. Vaata, et sa ei muutuks liiga naiivseks ja ei laseks enda headust ära kasutada.

 

 

 

Pere

Ole siiram ja vahetum, teised ei oska su mõtteid lugeda ega tea, mida sa tegelikult tunned. Hoia oma lähedasi rohkem.

 

Suhted

Ära süüdista oma sõpru selles, mida nad pole teinud. Sa otsid ise endale ainult probleeme juurde, selle asemel, et maha rahuneda ja muuta oma vaatenurka.

 

Väike nõuanne: hea õnn tuleb sinu juurde, kui sa muretsemise asemel hakkad ootama häid uudiseidKommentaare ei ole