Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Kalad

foto :unsplash / Nikolas Behrendt      Kuu on opositsioonis sinu märgiga, Neptuun on aga konjunktsioonis ja selle tõttu on sind ees ootama...

foto :unsplash / Nikolas Behrendt

 

 

 Kuu on opositsioonis sinu märgiga, Neptuun on aga konjunktsioonis ja selle tõttu on sind ees ootamas üsna väsitav päev. Planeedid võivad su tänasesse päeva sekeldusi kaasa tuua. Ära anna alla. Keskendu rohkem sellele, mis su elus hästi on. Ära lase ennast nii palju teistest mõjutada, ilmselt oled sa täna tundlikum ja vastuvõtlikum teiste halva tuju suhtes.


Armastus

Sa oled tundlikum ja emotsionaalsem ning otsid lohutust kallima käte vahelt. Loodame, et ta teab, kuidas sinu eest hoolitseda ning ei näita üles ükskõiksust ja hoolimatust. Kui sa oled vallaline, siis võib üks vana armastus silmapiirile ilmuda.

 

 

 

Töö

Töö juures valitsev õhkkond võib olla pingelisem, ära tee välja, kui mõnel su töökaaslasel on halb tuju ja ära võta mitte midagi isiklikult. 

 

Tervis

Kui sa tahad oma kehalist vormi paremaks muuta, on sul viimane aeg tegutseda. Hakka sporti tegema ja jälgi paremini, mida sa suhu pistad.

 

Raha

Mõned probleemid võivad tekkida aga ei midagi tõsist. Pea oma eelarvest kinni.

 

 

 

Pere

Sa pead tegelema oma laste kasvastusega ja mitte ootama, et probleemid iseenesest lahenevad.

 

Suhted

Võib-olla tahad sa lähemat tutvust teha teisest kultuuriruumist pärit inimestega, et laiendada oma silmaringi.

 

Väike nõuanne: ära muretse nii palju


Kommentaare ei ole