Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Skorpion

  foto : unsplash / Noah Silliman   Ära lase masendust endale ligi. Uraan on opositsioonis sinu märgiga ja selle tõttu võid sa olla tun...

 

foto : unsplash / Noah Silliman

 

Ära lase masendust endale ligi. Uraan on opositsioonis sinu märgiga ja selle tõttu võid sa olla tundlikum ja emotsionaalsem. Marss ja Merkuur on retrograadis.


Armastus

Sul võib olla tunne, et sõpradega on palju parem koos olla, kui kaaslasega. Võib-olla oled sa temas pettunud, võib-olla oled sa armastuses pettunud. Võib-olla on elu sulle haiget teinud ja sa oled minevikus pidanud kannatama. Väike nõuanne : ära ole liiga armukade, see ei tee sulle head.

 

 


Töö

Kindlusta oma seljatagust ja ära tee midagi, mida sa hiljem võid kahetseda. Sea endale eesmärgid selleks aastaks, unista suurelt ja ole ambitsioonikas.

 

Tervis

Katsu hoolitseda rohkem oma tervise eest ja ära kurna ennast ära.

 

Raha

Su rahaasjad ei tohiks praegu sind muretsema panna, sest ükski planeet ei mõjuta su raha sektorit. Seega ei tohiks ühtegi suuremat probleemi täna tekkida.

 

 

 

Pere

Merkuur muudab su suhteid pereliikmete vahel lähedasemaks ja paremaks. Ära unusta, et su lähedased vajavad sind ja su hoolitsust, mitte su teravat keelt.

 

Suhted

Loo uusi sõprussuhteid, see teeks sulle head ja avardaks silmaringi.

 

Väike nõuanne: ära oota teistelt kogu aeg midagi

 


Kommentaare ei ole