Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Jäär

foto : unsplash / L.D.I.A      Kallis Jäär, tänane päev too...

foto : unsplash / L.D.I.A

 

 

 Kallis Jäär, tänane päev toob sulle palju õnne kaasa. Planeetide seis on väga hea. Vii oma plaanid ja eesmärgid ellu ja usu, et su unistused võivad täituda. Jupiter on sinuga, sul ei ole vaja mitte midagi karta. Ja see pole veel kõik : planeet Veenus ei too ainult armastust nendele, kelle ta on oma kaitsva tiiva alla võtnud. Veenus on ka raha ja külluse planeet. Marss annab Veenusele hetkel energiat ja selle tõttu on üsna kindel, et sa lähipäevadel saad täiesti ootamatul moel suurema summa raha. 

 

Armastus

Kui sa oled vallaline, tundub, et sa oled päris rahul oma praeguse eluga ega tahagi seda muuta. Kui sa võid kõike teha, mida süda tahab, miks siis ennast koormata üleliigsete kohustustega? Kui sa oled aga juba kellegagi koos, võid sa vaadata kahetsusega neid, kes ei pea iga õhtu oma tegemistest aru andma. 

 

 

 

Töö

Sa võid tunda kerget väsimust ja isegi tüdimust selle tõttu, et pead päev päeva järel samu töökohustusi täitma selle asemel, et minna päikese kätte soojale liivale peesitama. Su mõtted on kaugel mujal tööasjadest ja sa tabad end mitu korda päevas kella vaatamast. Pea vastu!

 

Tervis

Ära jää liiga kauaks istuma, sest niisama jõude istumine viib sinult viimasegi motivatsiooni minema ja toob mustad mõtted pähe. Hüppa püsti ja mine kõndima, tee ükskõik mida, mis aitab sul masendust eemal hoida. 

 

Raha

Suur rahasumma on sinu poole teel, hakka kohe praegu mõtlema, kuidas sa saaksid oma raha  kasvama panna ja ära kuluta kohe kõike ära.

 

 

 

Pere

Sa tahad rääkida sellest, mis sul südamel on aga sa ei tea, kuidas seda teha. Ja selle tõttu võid sa olla kohmakam ja reserveeritum oma lähedastega. 

 

Suhted

Sa ei usu eriti, et inimesed võivad olla lihtsalt heatahtlikud, sa oled kindel, et kõik lähtuvad käituvad puhtalt oma egoismist lähtudes, mõteldes eelkõige oma isiklikele vajadustele ja soovidele. Võib-olla tänane päev muudab su arvamust, kui sa näed oma silmaga, mida üks su sõpradest on valmis sinu jaoks tegema. Sul tuleb hoolimata kõigest tunnistada, et inimene ei ole alati inimesele hunt. 

 

Väike nõuanne: iga asi jõuab sinuni õigel ajal

 Kommentaare ei ole