Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Skorpion

  foto : unsplash Ante Zamarzija   Uraan on sinu märgiga opositsioonis ja selle tõttu võid sa olla täna palju emotsionaalsem. Ära hakka...

 

foto : unsplash Ante Zamarzija

 

Uraan on sinu märgiga opositsioonis ja selle tõttu võid sa olla täna palju emotsionaalsem. Ära hakka ennatlikke otsuseid vastu võtma. Planeetide seis muutub peatselt. Paremad ajad ei ole enam kaugel. Veenuse ja Uraani aspekt ei ole aga kõige parem ja see annab tunda veel mitme päeva jooksul, tuues kaasa arusaamatusi ja pingeid. Võib-olla magasid sa täna halvasti.


Armastus

Ära hakka täna omavahelisi lahkhelisid klaarima ja ära süüdista oma kaaslast kõikides asjades. See võib sulle endale väga kalliks maksma minna. Kui sa oled aga vallaline, siis parem on, kui sa täna ei otsiks teistega suhtlemist, sest sa võid sattuda inimeste otsa, kes teevad su südamele ainult haiget. 

 

 

 

Töö

Ära heida meelt, katsu ennast parem motiveerida. Kas sa oled teinud nimekirja selle aasta eesmärkidest ja plaanidest? 

 

Tervis

Marss annab sulle jõudu ja energiat juurde. Katsu ainult hoida oma vaimset tervist rohkem.

 

Raha

Organiseeri oma rahaasju paremini ja sa leiad võimalused, mida sa enne ei näinud.

 

 

 

Pere

Kodune õhkkond peaks olema rahulik, oma kodust lähedaste ümbert leiad sa seda, mida sa vajad ja saad oma patareid täis laadida.

 

Suhted

Ära ole nii suurte eelarvamustega ja ära näe teistes nii palju halba, lõppude lõpuks on tegemist ju su enda sõpradega. Usalda inimesi rohkem.

 

Väike nõuanne: usu rohkem headusesse


Kommentaare ei ole