Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Sõnn

foto : unsplash / Mike Kenneally      Täna on teisipäev. Uraan on sinu märgis. Ole sihikindel ja järjepidev. Ära unusta, et sina ise oled ...

foto : unsplash / Mike Kenneally

 

 

 Täna on teisipäev. Uraan on sinu märgis. Ole sihikindel ja järjepidev. Ära unusta, et sina ise oled oma õnne sepp. Ära ainult ennast liigse tormamisega ära kurna. Päike ja Neptuun saadavad sulle head energiat. 


Armastus

Täna ei pruugi kõik minna nii nagu sina seda sooviksid. Planeetide seis ei ole kõige parem ja selle tõttu võivad väikesed pahandused või erimeelsused tekkida kaaslasega. Su kaaslane ei ole nõus enam leppima sellega, mis talle ei meeldi ja millega ta rahul ei ole ja ta annab sulle sellest teada. Kui sa oled aga vallaline, siis Merkuuri aspekt on üsna hea ja selle tõttu võid sa kohtuda kellegagi, kes on sündinud samuti Sõnni tähtkujus nagu sina. 

 

 

 

Töö

Varu kannatlikkust ja ära torma liiga palju, mõned viivitused ja takistused võivad täna tekkida. Ära lase raskustel end maha murda vaid näita, milleks sa võimeline oled. 

 

Tervis

Päike saadab sulle head energiat ja selle tõttu peaksid sa tundma end hästi. Vaata ainult ette, et sa end ära ei kurna. 

 

Raha

Merkuur võib sulle tuua rahaõnne kaasa, võib-olla otsustab mõni lähedane inimene sind toetada. Või siis saad sa töö juures preemiat. Või avaneb sul võimalus sooritada üks kasulik tehing.

 

 

 

Pere

Ole see, kelle pärast kõik koju tulla tahavad. 

 

Suhted

Ära tee oma sõpradele etteheiteid tühjade asjade pärast. Iga inimene võib eksida. Ole mõistvam ja hoolivam. Ja vaata ette, et sa ise samu vigu ei teeks.

 

Väike nõuanne: mõtle ainult häid mõtteid

 


Kommentaare ei ole