Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Veevalaja nädalahoroskoop

foto : unsplash / Niklas Ohlrogge      Kuu on Skorpioni mär...

foto : unsplash / Niklas Ohlrogge

 

 

 Kuu on Skorpioni märgis nädala alguses ja võib kaasa tuua mõningaid pingeid, eriti töö juures. Katsu jääda igas olukorras rahulikuks. Jupiter on jõudmas Jäära märki 20. detsembril ja selle tõttu võid sa tunda suuremat väsimust. Sul on palju tööd ja toimetusi ees. Ära unusta võtta ka iseenda jaoks aega. Päike Kaljukitses tuletab sulle seda meelde. Noorkuu Kaljukitse märgis 23. detsembril aga annab sulle võimaluse viia oma unistusi ellu. 


Armastus

Kui sa oled juba paarisuhtes, võid sa muuta oma suhet palju paremaks tänu ühele vahejuhtumile, mis sellel nädalal aset leiab. Kui sa oled vallaline, eelistad sa ilmselt aega veeta rohkem oma sõpradega ega mõtle palju armastuse peale. Kui tõtt rääkida, siis ei tahagi sa oma vabadusest praegu loobuda.

 

 

 

Töö

Mõned raskused võivad tekkida sellel nädalal, mis panevad su kannatlikkuse proovile. Samas stress aitab teinekord ennast ületada ja proovile panna. 

 

Tervis

Saturn soovitab sul paremini enda eest hoolitseda sellel nädalal. Ära söö liiga palju, vali, mida sa sööd ja tee sporti. Kui sa tunned, et sa oled väsimus, siis võta aega puhkamiseks ja ära kurna ennast ära. 


Kommentaare ei ole