Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Kalade nädalahoroskoop

foto : unsplash / Toni Cuenca      Jupiter lahkub sellel nä...

foto : unsplash / Toni Cuenca

 

 

 Jupiter lahkub sellel nädalal sinu märgist ja selle tõttu võid sa tunda suuremat väsimust. Jupiter on hea õnne planeet ja see, et ta sinu märgist lahkub, võib tähendada, et edaspidi pead sa iseenda peale lootma ja olema ise ettevõtlikum. 21. detsembril jõuab Päike Kaljukitse märki, 23. detsembril leiab aset noorkuu samas märgis. Merkuur ja Veenus Kaljukitses toovad sulle häid uudiseid. Sa vajad aega, et edasi liikuda omas rütmis. Ära hakka ennast ainult liiga palju alahindama, sa ei ole kunagi üleliigne. Vii oma plaanid ellu.


Armastus

See nädal peaks tooma su ellu armastust ja kirge. Võib juhtuda, et vanad tunded löövad lõkkele. Et keegi su minevikust sulle helistab. Või hakkad sa nägema oma kaaslast läbi uue pilgu. Üks ilus üllatus on sind ootamas.

 

 

 

Töö

Ära raiska oma energiat ja aega teiste tööde parandamise peale. Sa oled küll suure südamega aga ära lase teistel oma headust kurjasti ära kasutada. Sa ei saa teiste tööd teha. Mõnikord tuleb öelda ei.

 

Tervis

Merkuur on sinuga sellel nädalal, selle planeedi mõju on pigem hea ja positiivne. Sa peaksid olema head energiat täis ja motiveeritud. Kõik läheb hästi. 


Kommentaare ei ole