Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Kaljukitse nädalahoroskoop

foto : unsplash / Niklas Ohlrogge      Päike on sisenemas s...

foto : unsplash / Niklas Ohlrogge

 

 

 Päike on sisenemas sellel nädalal sinu märki 21. detsembril. Noorkuu leiab aset seejärel jällegi sinu märgis 23. detsembril. Sinu sünnipäev ei ole enam kaugel. Jupiter Jäära märgis võib tuua sulle kaasa mõningaid sekeldusi. Ära lase ennast kõigest sellest häirida. Ilmselt tahad sa olla rohkem koos oma lähedastega. Merkuur ja Veenus on sinu märgis, praegu ei ole aeg suurteks tegudeks, pigem on aeg soodne selleks, et teha plaane ja panna oma eesmärke järgmiseks aastaks paika. Naudi seda nädalat lähedaste ringis ja ära muretse mitte millegi muu pärast.


Armastus

Sa ei jaksa enam ilmselt üksi olla ja igatsed rohkem, kui kunagi varem, armastuse järele. Sa pead varuma veel natuke kannatlikkust, sest armastus ei ole enam kaugel. Võib juhtuda, et juba eesoleval nädalavahetusel kohtud sa sellega, keda sa oled nii kaua oodanud. Ilmselt ei usu sa, et sa võiksid teda huvitada aga ta vaatab sind ja naeratab julgustavalt. Ära maga oma õnne maha. Kui sa oled juba kellegagi koos, oled sa ilmselt õnnelik ja see on kõik, mida sa vajad.

 

 

 

Töö

Sa oled end täiesti ära kurnanud viimasel ajal oma tööasjadega. Ja võtad sellepärast sellel nädalal rahulikumalt. Mis siis, kui sa jääd hiljaks, mis siis, kui sa ei saa oma tööd õigeks ajaks tehtud. Ära ainult tulega hakka mängima, teist korda sulle andeks ei anta.

 

Tervis

Sa oled olnud ilmselt paremas vormis ja parema tervise juures. Õnneks on see mööduv. Katsu rohkem hoolitseda enda ees, puhka ja lae oma patareid täis. 


Kommentaare ei ole