Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Amburi nädalahoroskoop

foto : unsplash / Lalu Varghese      Jupiter on sisenemas J...

foto : unsplash / Lalu Varghese

 

 

 Jupiter on sisenemas Jäära märki sellel nädalal ja toob sulle palju head õnne kaasa. Nädala alguses võid sa tunda aga suuremat väsimust. Kuu Skorpioni märgis sind palju ei aita ja võib panna sind iseenda võimetes kahtlema. Kuu on sinu märgis 21-22. detsembril ja toob sulle häid uudiseid. Kuula oma südant ja tee õigeid valikuid. Veenus Kaljukitses peaks sulle armastust tooma.


Armastus

Sa mõtled ilmselt rohkem oma paarisuhtele sellel nädalal. Sul võib olla tunne, et su kaaslane varjab sinu eest midagi või on ta eemaldunud sinust. Ära mõtle ennast haigeks. Räägi parem temaga otse, selle asemel, et end piinata. Kui sa oled vallaline, siis see nädal ilmselt ei täida sinu ootusi ja lootusi.

 

 

 

Töö

Sul võib tekkida tunne nagu sa oleksid lillepott töö juures. Tööl käimine ei paku sulle enam mingit rahuldust ega rõõmu, sa tahad lihtsalt kuhugi kaugele ära. Aga sa ei julge otsustavat sammu astuda. Kui sa midagi tahad, siis hakka otsima ja anna endale vähemalt üks võimalus. Usu rohkem iseendasse.

 

Tervis

Sellel nädalal peaksid sa lausa pakatama heast energiast. Kui sa tunned, et ei püsi pudelis ka paigal, siis tee sporti, see teeb su tervisele head.


Kommentaare ei ole