Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Horoskoop : millist armastuse keelt räägid sina vastavalt oma tähemärgile

  foto : unsplash / Michael Fenton  Üsna põnev võib olla tea...

 

foto : unsplash / Michael Fenton

 Üsna põnev võib olla teada saada, milline on ühe või teise sodiaagimärgi armastuse keel. See võib sul aidata näiteks omavahelisi suhteid parandada ning vältida arusaamatusi. 

Need inimesed, kes on lugenud Gary Chapmany "Armastuse 5 keelt" teavad, millest jutt käib. See raamat on muutnud paljude inimeste elu paremaks ning positiivsemaks. 

Aga räägime lahti, mis on siis need armastuse 5 keelt.

 

1. Tunnustussõnad

See on see, kuidas sa oma armastust väljendad läbi sõnade. Ja kui vastuvõtlik sa sellele oled. Kellele ei meeldiks kuulda ilusaid ja kiitvaid sõnu terve päeva jooksul. Kui keegi tuletab sulle meelde, kui kallis ja tähtis sa tema jaoks oled, on see ju tujutõstev ja teeb head. Pidev kriitika, solvangud ja märkudes teevad aga vastupidise töö. Raske on selliseid sõnu unustada.

 

2. Vastutulelikkus ja teenete osutamine

Kahe inimese suhe ja armastus ei ole sageli ainult see, mida me räägime vaid pigem näitab käitumine inimese tõelisi tundeid. Kui inimene sinust hoolib, näitab ta seda välja läbi oma tegude. Ta näitab välja hoolivust ja tähelepanu ning tahab teada, mida ta saab omalt poolt teha, et muuta teise inimese elu ilusamaks ja paremaks.

 

3. Kingutused

Läbi väikeste tähelepanuavalduste näitad sa välja oma huvi. Kingitusi on alati meeldiv saada. See on märk hoolivusest ja armastusest. Kunagi ei maksaks unustada sünnipäevaks kingitust teha, kasvõi midagi väikest ja sümboolselt aga vähemalt oled sa sellele mõtelnud ja sul ei ole sellest ükskõik.

 

4. Kvaliteetaeg

Ilmselt meeldib kõigile olla koos lähedase ja kalli inimesega. See omakorda tähendab seda, et sa paned oma telefoni ja arvuti ning tööasjad kõrvale ja oled teise inimesega koos. 

 

5. Füüsiline kontakt ja puudutus

Selle alla käivad kallistused ja puudutused, käest kinni hoidmine ning muud õrnuseväljendid. Olla koos ja teineteise läheduses. Olla olemas ja näidata seda välja. Vägivallal ja halval kohtlemisel ei ole normaalses suhtes kohta. On asju, mida ei tohi ega või andestada ja millega ei tohi leppida. Puudutus, hool ja õrnus on tähtis, sest see aitab suhteid parandada. 

 

 

Iga sodiaagimärgi armastuse keel

 

Jäär 

Jäära armastuse keel - kvaliteetaeg ja tunnustussõnad

Jäär on kannatamatu ja iseseisev. Kvaliteetaeg lähedaste inimestega on tema jaoks aga tähtis. See aga ei tähenda seda, et istutakse maha ja heietatakse maast ja ilmast, Jäär tahab tegutseda. Ta peab oma energiat kulutama. Ja üllatused meeldivad talle ka. 

Ta vajab ka palju tähelepanu. Talle meeldib, kui tema ego kõditatakse ja talle meelde tuletatakse, kui ilus, hea ja tore ta on. Kiida teda taevani ja sa näed, kuidas ta hakkab su käte vahel sulama. Ütle talle, kui tähtis ta sinu jaoks on ja ta vaatab sind hoopis teise pilguga. Imetle seda, mida ta teinud on ja ta on igavesti sinu. 

 

Sõnn

Sõnni armastuse keel - füüsiline kontakt ja kingitused

Sõnnile meeldivad puudutused ja kallistused. Ta tahab emmata ja kallistada lõpmatuseni, olla oma kallima käte vahel, tunda teda iga rakuga, saada üheks. Ta kallistab kõiki oma lähedasi. 

Talle meeldivad ka kingitused. Ta teeb ise palju kingitusi ja talle meeldib ka kingitusi saada. Tähtis on ainult, et kingitus talle meeldiks. 

 

Kaksikud

Kaksikute armastuse keel - teenete osutamine ja tunnustussõnad

Kaksikutele meeldib rääkida. Nad on hästi toredad inimesed. Kvaliteetaeg on nende jaoks vajalik. Ja silmsideme loomine. See kui sa vaatad oma telefoni või telekat nendega rääkides võib neile haiget teha ja mõjuda solvavalt. Nad vajavad tähelepanu selleks, et kindel olla sinu armastuses. 

Sama tähtis on rääkida ja suhelda ka tõsistel teemadel. Kaksikud on intelligentsed ja tunnevad ruttu igavust. Muidu väsivad nad ära. Ja kui Kaksikud on väsinud, siis lähevad nad minema mujalt vaheldust otsima. 

 

Vähk

Vähi armastuse keel - kvaliteetaeg ja tunnustussõnad

Vähk on tundlik, pirtsakas ja emotsionaalne. Mõnikord võib ta käituda lapsikult ja ei lase sinust lahti, sest sa tagad talle vajaliku turvatunde. Aga ta on tähelepanelik, hästi suure südamega ja armastab tingimusteta. Ta vajab palju kvaliteetaega selleks, et tunda ennast kindlamini ja lõpetada muretsemine. Ta tahab teada, et ta on oluline. 

 

 

Lõvi

Lõvi armastuse keel - teenete ostumine ja kingitused

Lõvi on väga helde ja suure südamega. Üldiselt on ta enesekindel ja heas tujus. Tugeva iseloomuga. Hea ja lahke. Talle meeldivad kallistused. Ta vajab partnerit, kes laseb tal ka üksi olla aeg-ajalt. Ja kellega tal oleks tore koos olla. 

Kingitused meeldivad talle üle kõige. Lilled, kommikart, hea toit. Ka kiidusõnad pole üleliigsed.

 

Neitsi

Neitsi armastuse keel - kvaliteetaeg ja teenete osutamine

Neitsi on pragmaatiline ja töökas. Tema aeg on hästi organiseeritud, midagi pole jäetud juhuse hooleks. Ta teab täpselt, mida ta tegi eelmisel nädalal samal ajal, mida ta peab tegema nädala pärast ja homme. Kõik tema elus käib nööri pidi. Ta tunneb, et teda armastatakse siis, kui sa oled nõus tema eest poes käima. Või muid tema asju ajama vajaduse korral. Nii näitad sa välja, et sa hoolid. Või kui sa pesed nõud ära. Ja katad laua. Teed talle süüa. See sulatab ta südame täiesti üles. Ja ta kaotab täiesti igasuguse aru ja läheb sinu järgi hulluks, kui sa pese iga päev põranda puhtaks ja lööd elamise läikima. Romantilised jutuajamised talle aga ei istu, puudutuste vastu pole tal aga midagi. Ära teiste ees aga hakka temaga õrnutsema, see talle ei meeldi. 

 

Kaalud

Kaalude armastuse keel - teenete osutamine ja tunnustussõnad

Kvaliteetajast saab ta juba aru. Talle meeldib veeta aega kallite ja lähedaste inimeste seltsis. Samas hindab ta ka oma vaba aega ja sellega pead sa arvestama. Lase tal olla vaba, kui sa tahad, et ta jääks sinuga ja ta ei lenda kunagi minema. 

Ta otsib alati õiglust ja võrdsust. Talle ei meeldi vaielda ega häält tõsta. Ta hindab palju ilu. Ta on väga tark ja talle meeldib palju vestelda asjadest, mis talle huvi pakub. 

Ta on ilmselt kõige romantilisem ja heldem. Hea suhtlemisoskusega ja särav isik. Talle meeldib anda ja saada kingitusi ning veeta aega armsamaga.

 

Skorpion

Skorpioni armastuse keel - teenete osutamine ja füüsiline kontakt

Skorpion on üdini sensuaalne ja vajab füüsilist kontakti. Ta tahab ise puudutada ja et teda puudutatakse. Ta on salapärane ja müstiline. Kirglik ja emotsionaalne. Teda ei olegi nii lihtne tundma õppida, sest ta varjab hästi oma tõelisi tundeid.

Ta on aga ligitõmbav ja atraktiivne. Teda on raske eirata ja ignoreerida. Ta tahab kvaliteeti, mitte kvantiteeti. Kuula teda tähelepanelikult, eriti siis, kui ta peaks sulle oma saladustest rääkima.

 

 

Ambur

Amburi armastuse keel - füüsiline kontakt ja kingitused

Ambur on sodiaagi seikleja. Ta on spontaanne ega hakka pead murdma väikeste asjade pärast. Ta tahab veeta kvaliteetset aega oma partneriga. Talle meeldib elu nautida ning rääkida ka sügavatest teemadest.

Ambur on vabameelne, motiveeritud, positiivse elunägemisega ja armastab reisida. Ta ei taha end siduda kuhugi ega mitte kellegagi. Sellepärast jääbki ta sageli vallaliseks. Ta on tuline ja siiras. Oma tõelistest tunnetest räägib ta harva. 

Kui ta armub, siis jäägitult. Ta on suur unistaja ja kingib sulle unustamatu kogemuse. Talle meeldib füüsiline kontakt ja puudutused. 

 

Kaljukits

Kaljukitse armastuse keel - kvaliteetaeg ja teenete osutamine

Kaljukitsed elavad oma töö pärast, suurema osa oma elust keskenduvad nad eesmärkide ja plaanide ellu viimisele, mida nad kunagi silmist ei kaota. Kaljukits on kohusetundlik ja tõsise ellusuhtumisega, tihti reserveeritud olemisega ja rahulik. Kui ta on üksi, siis ei otsi ta armastust nii väga oma ellu. Tema eesmärk on töö ja muud ta ei vajagi.

Ta näitab oma tundeid aga välja läbi tegude, mitte sõnade. Ta vajab ise aga toetust ja julgustust läbi sõnade. Ta vajab enda kõrvale truud ja lojaalset kaaslast. 

Kaljukits ei investeeri oma suhtesse, kui ta seda ei hinda. 

 

Veevalaja

Veevalaja armastuse keel - teenete osutamine ja tunnustussõnad

Veevalaja on sõltumatu ja iseseisev. Hea ja kaastundlik. Ootamatu, kangekaelne ja iseteadev. Oma tundeid ei näita ta nii kergelt välja. Selleks, et tema armastust võita, tuleb lasta ta vabaks. Ja kiita tema mõtteid. Kvaliteetaeg on samuti talle tähtis. Ta tahab olla sinu elus kõige tähtsamal kohal.

 

Kalad

Kalade armastuse keel - kvaliteetaeg ja teenete osutamine

Kalad on sodiaagi kõige tundlikumad. Emotsionaalsed, õrnad ja suure südamega. Intuitiivsed, sõbralikud ja loomingulised. Nad on nii emotsionaalsed, et tõmbavad teiste emotsioonid ka endasse. Kalade tundemaailma mõistmine ja sellest arusaamine võib olla segadust tekitav.

Kalad on suured romantikud, neile ei meeldi sugugi üksi olla. Kerge on Kalade südant ja usaldust võita, piisab sellest, et olla romantiline ja pühendunud kogu hinge ja ihuga. Kvaliteetaeg ongi Kalade armastuse keeleks. Nad vajavad palju tähelepanu ja aega koos kallimaga. Teenete osutamine aitab neil aga olla vajalikud. Kalad on veendunud, et armastav partner võib kõik terveks ravida. 

 

Kodused lood© 2022 Sisu kopeerimine keelatud!

Kommentaare ei ole