Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Päevahoroskoop : reede, 03. juuni

  foto : unsplash / Roman Kraft Jäär Kui sul on jub...

 

foto : unsplash / Roman Kraft

Jäär

Kui sul on juba kaaslane olemas, siis tõenäoliselt on su suhe praegusel hetkel üsna hea, sest te teete kõik, et probleeme ära hoida. Kui sa oled aga vallaline, siis kohtud sa tõenäoliselt täna ühe Kaljukitse või Amburi tähtkujus sündinud inimesega. Töö. Suhe töökaaslastega ei ole hetkel kõige parem, mõned arusaamatused ja möödarääkimised võivad tekkida. Tervis. Merkuur soovitab sul hakata tervislikumalt elama. Hoidu igasugustest liialdustest. Raha. Väga hea rahaõnn saadab sind praegusel hetkel.

Väike nõuanne: suuga teeb suure linna, käega ei kärbsepesagi 


Sõnn

Armastus. Planeedid soosivad sind täna eriliselt. Kui su suhe ei ole olnud viimasel ajal kõige parem partneriga, siis tänane päev peaks tooma kaasa häid üllatusi. Ära unusta olla järeleandlikum. Kui sa oled vallaline, siis otsid sa oma ellu romantikat. Töö. Kaitse oma huve ja seisa oma õiguste eest. Tervis. Võta asju filosoofilisemalt, nii hoiad sa oma närve. Raha. Kui sa oled mõistlik ja arukas, siis ei ole sul vaja muretseda.

Väike nõuanne: ära lapse minevikult endale lõkse seada


Kaksikud

Armastus. Jupiteri mõjutusel annad sa täna teada, et tahad suuremat vabadust. Su elukaaslasel ei jää muuda üle, kui sellega leppida. Kui sa oled aga vallaline, võib sul tekkida korraga soov abielluda. Töö. Tänu sinu heale veenmisoskusele läheb täna kõik hästi. Tervis. Sa oled väga heas vormis. Raha. Isegi, kui sa tead, mille peale sa tahaksid kulutada, oleks parem, kui sa ootad natuke.

Väike nõuanne: ära peta oma partnerit, sest isegi, kui ta sulle andestaks, ei unusta ta seda iialgi


Vähk

Armastus. Suhe elukaaslasega võib muutuda natuke keerulisemaks. Võib juhtuda, et te lähete täiesti tühise asja pärast tülli. Kui sa oled aga vallaline, võid sa kohtuda oma tulevasega töö juures. Töö. Väga hea päev on sind ees ootamas. Tervis. Sa oled hakanud liiga palju sööma, vaata, et sa paksuks ei lähe. Raha. Tõenäoliselt oled sa otsustanud rohkem kokku hoida.

Väike nõuanne: ära lase mustadel mõtetel enda meeleolu ära rikkuda. Isegi, kui kõik ei lähe hästi, siis ei ole asjad kindlasti nii hullus seisus, kui sa seda arvad

 


Lõvi

Armastus. Tänu Merkuurile teeb su kaaslane täna sulle ühe väga ilusa üllatuse. Töö. Sa kuuled täna midagi, mis aitab sul silmi avada ühe asja suhtes. Tervis. Võib-olla tunned sa hetkel suuremat väsimust. Raha. Praegusel hetkel on sul väga head väljavaated.

Väike nõuanne: aeg on loobuda oma utoopilistest plaanidest ilma kahtsusteta


Neitsi

Armastus. Jupiter toob su ellu täna õnne ja armastust. Töö. Ära ainult unista, tegutse selle nimel, et viia oma unistusi ellu. Tervis. Katsu leida võimalusi, kuidas stressi maandada. Raha. Hoidu suurematest kulutustest.

Väike nõuanne: äädikaga kärbseid ei püüa


Kaalud

Armastus. Sa oled liiga maias ja tahad liiga palju. Sa võid nii kõik ilusa ära rikkuda. Töö. Sa oled ettevõtlikum ja see tuleb sulle ainult kasuks. Tervis. Mingeid probleeme ei tohiks tekkida. Raha. Planeedid kaitsevad su rahaasju praegu.

Väike nõuanne: materiaalne edu on muidugi tähtis aga veelgi tähtsam on teiste aitamine ja jagamine


Skorpion

Armastus. Üldjoontes ei tohiks probleeme täna tekkida. Su kaaslane mõistab sind ja su soove ning tegutseb selle nimel, et sa end hästi tunneksid. Kui sa oled aga vallaline, siis tõenäoliselt oled sa praegu liiga emotsionaalne. Töö. Väga hea periood selleks, et teha otsuseid oma tuleviku suhtes. Kui su praegune töökoht ei sobi sulle, otsi midagi muud. Kes otsib, see leiab. Tervis. Ära söö liiga palju. Raha. Täna võid sa sooritada väga kasulikke tehinguid.

Väike nõuanne: ära karda väikeseid pettumusi, mida igapäevane elu kaasa toob. Ära võta asju nii dramaatiliselt

 


Ambur

Armastus. Kui sa oled juba paarisuhtes, siis kasuta seda päeva ära, et vaadata oma kaaslast teise pilgu läbi. Ära lase rutiinil ja üksluisusel oma suhet rikkuda. Kui sa oled aga vallaline, otsid sa tõenäoliselt oma ellu vaheldust ja lõbu. Töö. Haara kõikidest headest võimalustest kinni. Tervis. Ära unusta rohkem liikuda ja mõtelda ainult häid mõtteid. Raha. Ära ela üle oma võimete.

Väike nõuanne: ära võta ühtegi otsust liiga kergekäeliselt vastu


Kaljukits

Armastus. Võttes arvesse planeetide seisu, ei ole sa täna kõige paremas tujus ega taha järeleandmisi teha. See võib muuta koduse õhkkonna pingeliseks. Töö. Tööst juba puudust ei tule, ära unusta vahepeal puhata. Tervis. Söö selleks, et elada, mitte vastupidi. Raha. Mõned väiksemat sorti probleemid võivad tekkida.

Väike nõuanne: ära iseennast ära unusta


Veevalaja

Armastus. Väga meeldiv päev on sind ees ootamas, Veenusel on sulle varuks ilusaid üllatusi. Töö. Täna avastad sa midagi, millest sul aimugi polnud. Tervis. Muretsemiseks pole põhjust. Raha. Ära arva, et raha eest saab kõike osta.

Väike nõuanne: ära süüdista teisi selles, kui su tuju on halb


Kalad

Armastus. Tänane päev peaks tulema üsna rahulik ja ilma suuremate vahejuhtumiteta. Töö. Saturn mõjutab su tööasju ja tänu sellele võivad tekkida mõned viivitused ja takistused. Tervis. Hoia oma vaimset tervist. Raha. Mitte ükski planeet ei mõjuta su raha sektorit praegu.

Väike nõuanne: lahenda oma minevikuprobleemid ära. Sinu praegune elu on sinu tulevik

Kommentaare ei ole