Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Kaljukitse aprillikuu horoskoop

  ...

 

Foto : unspalsh /Yoksel 🌿 Zok

Armastus

Aprillikuus armud sa uuesti. Sa oled oma tööga väga hõivatud ja otsid toetust oma kaaslase embusest. Ja su kaaslane teab, kuidas sinu eest kõige paremini hoolitseda. Ära seejuures unusta, et ka tema vajab hoolitsust. Sest paarisuhtes on tähtis ka anda, mitte ainult võtta. Kui sa oled vallaline, siis otsid sa interneti kaudu uusi tutvusi. Ja see võib sulle edu tuua.

 

Tervis

Aprillis tuleb ette nii väsimust, kui ka selliseid päevi, mil sa lausa pakatad energiast. Kasuta seda kuud selleks, et paremini oma elu organiseerida. Tööasjad võtavad palju aega küll ära aga sa pead õppima ka puhkama. Üksi või kahekesi. Tervis on sul muidu hea, isegi väga hea, seega hoia ennast. Kui sa oled otsustanud sporti teha, siis alusta mõõdukalt ja ära hakka kohe rassima liiga palju.

 

 

Töö ja raha

Su töö meeldib sulle ja lõpuks ometi on sul võimalus teha kõike oma tahtmist mööda. Sa oled ettevõtlik ja oskad oma arvamust kaitsta. Kui sa aga otsid tööd, siis sõltub kõik sellest, kui julge sa oled. Ära karda, sul ei ole ju midagi kaotada.

 

Pere ja sõbrad

Aprillis ei viitsi sa eriti väljas käia. Kui sa oled paarisuhtes, siis eelistad sa kodus aega veeta oma kallima käte vahel. Sa ei viitsi külas käia ja jätad oma sõbrad unarusse. Kui sul on lapsi, siis ootad sa, et su kaaslane kõik ära teeks ja hoolitseks ka laste eest. 

Kommentaare ei ole