Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Astroloogiline sobimatus: Millised sodiaagimärgid mõnikord kohe üldse üksteist ei talu?

   Millised on need sodiaagimärgid, kes omavahel üldse läbi ei saa?    Fo...

 

 Millised on need sodiaagimärgid, kes omavahel üldse läbi ei saa? 

 

Foto : unsplash

Jäär ja ...   no seda oligi oodata, need kahe vahel ei saa olla normaalset suhtlemist  ... Skorpion

See võimalus, et teil omavahel koos tore ja lahe on, on ikka väga väike. Ja tead miks? Sest te olete tegelikult väga sarnased!

 

Sõnn ja ... sa oled hästi pragmaatiline ja kahe jalaga kindlalt maa peal, aga sellest hoolimata on neid, kes sind välja taluvad...   Veevalaja

Sa ei kannata silmaotsaski seda, kui kergekäeline ja pealiskaudne võib olla üks Veevalaja tähemärgi all sündinud inimene! Veevalaja on õhumärk ja see on normaalne, et ta veedab palju aega pea pilvedes oma unistustes. Sind aga kurnab see ja mõjub väsitavalt. Selline käitumine ärritab sind hingepõhjani ja sa pead lihtsalt oma pahameele tema peal välja elama.


Kaksikud ja ... sulle meeldib teisi õrritada, mõningaid sodiaagimärke võid sa sellega traumeerida... Neitsi

Jah, sest tema ei ole valmis välja kannatama sinu väikeseid ja pealtnäha süütuid ent solvavaid märkusi oma aadressil (isegi, kui sa teed ainult nalja) ja kindlasti mitte sinu pidevaid tujumuutusi.


Vähk ja ... tüüpiline näide - te võite läbi saada aga tingimusel, et te jääte sõpradeks ... Kaalud

Selline kauge sõprus teie vahel on võimalik, igapäevane suhtlemine aga absoluutselt välistatud, sest Kaalud  ei talu sinu väikesi vahemärkusi (ja sinu kalduvust pidevalt kuskile minna ja olla kogu aeg kusagil mujal).

 

 


Lõvi ja ... sa elad selleks, et sind nähtaks, samal ajal, kui mõni elab ainult selleks, et elada...  Kaljukits

Vastupidiselt üldlevinud uskumusele, on Kaljukits tegelikult diskreetne, hea vaatleja ja pigem tagasihoidlik. Probleem seisneb aga selles, et sina oled täpselt tema vastand. Sina elad selleks, et olla rambivalguses ja Kaljukitses tekitab see stressi.


Neitsi ja ... sa oled nii hea ja diskreetne ... Lõvi

Sa oled nii hea, et sinu suhe Lõviga leiab kiire lõpu. Tema on liiga ülevoolava isiksusega sinu jaoks ja isegi, kui alguses ei näita sa seda välja, siis tegelikult tahaksid sina ka paista millegagi silma aga temaga koos jääd sa alati tema varju.


Kaalud ja ... nii nagu Vähi ja Kaalude suhe, ka see siin ei toimi ... Ambur

Vähemalt mitte igapäevases elus. Jah, te hindate teineteist aga Ambur on liiga aktiivse eluviisiga ja lendab nagu liblikas õielt õiele ega sobi sinu rahuliku igapäevaeluga kokku.

 

Skorpion ja ... teie vahel on Mission Impossible, ainult, et ilma Tom Cruise'ta ...  Kaksikud

Kuidas taluda välja sellist kergemeelset ja pea pilvedes Kaksikut? Skorpioni jaoks on see täiesti välistatud -  "no way" ! Kaksiku soovid ja vajadused tunduvad sinu jaoks liiga lapsikud - sinu jaoks, kes sa oled harjunud mõtlema nagu täiskasvanud inimene sellest päevast peale, kui sa sündisid.

 

 

 

Ambur ja ... siin on jälle tegemist suhtega, mis võiks toimida aga teatud vahemaa kauguselt...  Sõnn

Kahju kohe, kui te peaksite igapäevaselt suhtlema, sest see võib muutuda üsna problemaatiliseks. Tuleb ära mainida, et Sõnn on aeg-ajalt üsna igav ehk siis "boring as hell" nagu ütlevad ameeriklased, nad on kahe jalaga liiga maa küljes kinni ja nende elus pole üldse mingit vürtsi.


Kaljukits ja ... sa oled tark, arukas ja rahulik, mõnede inimeste hullumeelne käitumine ajab sind endast välja... Veevalaja

Veevalaja ükskõiksus kõige suhtes ja tema iseloomu jahedus tekitab sinus pingeid ja sa murrad kogu aeg pead, et kas sa oled jälle millegagi hakkama saanud. Teil on koos ebamugav ja kumbki ei tunne end hästi.


Veevalaja ja ... mitte miski ei ärrita sind rohkem, kui mõni Veemärgi all sündinu ... Kalad

Kala on armsad. Aga lähemalt nendega suhelda on väsitav. Vaimselt kurnav. Sest Kalade jutt keerleb ainult elu ja surma ümber ja nende monoloogi kuulamine võtab kogu eluisu ära. Veevalajat ärritab see üle kõige.


Kalad ja ... sa oled tundlik teiste stressi suhtes (sa oled nagu emotsionaalne svamm aga sa tead seda ise ka juba) ... Jäär

Igapäevane suhtlemine ja läbikäimine temaga muudab sind hüsteeriliseks. Ta tekitab sinus masendust, hirmu ja lisaks kõigele solvab ta sind iga kord, kui te kohtute.


Kommentaare ei ole