Viimased lood

latest

Test: Vali üks värviline kaart ja vaata, mida põnevat see sinu kohta paljastab!

   Vali üks kaart ja vaata, mida see sinu kohta räägib! Kui sa valisid... Nr. 1 Isegi, kui sa näitad ennast, kui tugev...

  Vali üks kaart ja vaata, mida see sinu kohta räägib!Kui sa valisid...Nr. 1Isegi, kui sa näitad ennast, kui tugevat ja kaine mõtlemisega inimest, siis tegelikult on sul väga hea süda. Sa tõesti tunned muret teiste inimeste heaolu pärast ja tahad teha omalt poolt kõik, et su lähedased oleksid õnnelikud.

Sa vajad natuke aega selleks, et luua teiste inimestega lähedasemaid suhteid, sest sa analüüsid inimeste isiksusi ja nende kavatsusi, soovides tagada, et nad kohtleksid sind vääriliselt.

Sa pead olema rohkem ettevaatlikum oma abivalmidusega, sest kõik inimesed ei näe alati sinu pingutusi ja selle tõttu võid sa end tunda ise halvasti.  Hakka end rohkem väärtustama ja hindama, nii tagad sa endale parema elu.
Nr. 2


Sul on palju projekte ja plaane, mida sul pooleli on ja mida sa oled kindlalt otsustanud ellu viia. Sa oled väga pühendunud kõigele sellele, millega sa tegeled. Sa oled aktiivne ja hästi organiseeritud. Tegutsedes keskendud sa alati tulevikule ja otsid jõudu, mille abil saada üle kõigist raskustest ning luua endale elu, millest sa alati unistanud oled.

Sa lähed alati edasi, sest sinu jaoks paigalseis ei ole üks valikutest. Ka kõige raskematel hetkedel leiad sa valgust, mis aitab sind edasi. Sul on selline isiksus, mille tõttu ei ole sinu tutvusringkonnas inimesi, kellele meeldib hädaldada või kaevata oma elu üle, sina ise ju nii ei tee.

Sa saad oma eluga hästi hakkama aga ära keskendu ainult oma tööle. Leia aega ka selleks, et suhelda rohkem inimestega, kes sinust hoolivad ja tegele sellega, mis sulle meeldib, sest emotsionaalne tugevus on vajalik ja oluline. Edu seisneb ka selles, et end tunda õnnelikuna ja luua häid suhteid.


Nr. 3


Sa oled positiivne ja energiline inimene, kellele meeldib kogu aeg millegagi tegeleda. Üksluine elu ei ole sinu jaoks ja ei motiveeri sind, sest sulle meeldivad mitmekülgsed ja ainulaadsed kogemused, mis aitavad sul leida iseendaga paremat ühendust. Sa võid olla impulsiivne aga see ongi ju sinu eluviis.

Sinu vabadus on inspireeriv ja kahtlemata meeldiks ka teistele elada nii, nagu sina. Sa väärtustad häid asju ja teed kõik, et mitte elada asjatult.

Sa võiksid aga suuremat kasu lõigata, kui sa õpiksid olema kannatlikum, sest asjad ei lähe alati sinu tahtmist mööda, vaid nii, nagu on sulle kõige parem.Kommentaare ei ole