{ads}

HIDE

Viimased

latest

Soolatehnika, mis eemaldab su kodust kogu negatiivse energia

Energiat ei saa palja silmaga näha aga energiat võib tunda. Mõtle nendele kordadele, kui sa oled kohtunud kellegagi, kes sul...

Energiat ei saa palja silmaga näha aga energiat võib tunda. Mõtle nendele kordadele, kui sa oled kohtunud kellegagi, kes sulle ei meeldi. Või siis, kui sa oled olnud külas, kus sa ei ole end hästi tundnud. Või siis hoopis peale kolimist, kui sa korraga märkasid, et kõik su terviseprobleemid on kadunud aga samuti ka kõik lahkhelid, õnnetused ja asjade kummalised kadumised.


Tegemist on negatiivse energiaga, mida mitte keegi endale ei tahaja sellepärast ongi vaja aeg-ajalt puhastada oma kodu mitte ainult tolmust, vaid ka negatiivsest energiast. Proovi ise järgi!

Iga inimese enda energia on kombinatsioon tema minevikust, meeleseisundist, domineerivatest mõtetest, uskumutest ja maailmanägemusest. Mõnikord on lihtne seda energiat tunda, teistel kordadel väljendub see läbi vastumeelsuse uue inimesega kohtumise ajal, ilma, et selleks muud põhjust oleks.
 
 
 


Positiivsed inimesed on head, meeldivad, armastusväärsed, optimistlikud, õnnelikud, lahked ja julgustavad. Selliste inimestega tunnevad teised ennast alateadvuslikult turvaliselt, kindlalt ja rahulikena.

Negatiivsed inimesed aga on antipaatsed, õnnetud, hädaldajad ja need, kes armastavad teistele lõkse seada. Need on inimesed, kelle vastu teised tunnevad vastumeelsust, sest nad panevad teisi end halvasti tundma. Teised tunnevad end hiljem halvasti, on õnnetud ja pinges. Sest neist inimestest tuleb mingi negatiivne energia, mis mõjub tõrjuvalt kõigile, kes nendega läbi käivad.

Tuleta endale seda meelde järgmine kord, kui sa oma elukaaslase, laste või koduloomade peale ärritud, et sinu energia mõjutab negatiivselt nende keharakke. Hea uudis on aga see, et sinu positiivne energia mõjutab kõike ja kõiki nii sinu ümber, kui sinu kodus täpselt samamoodi, ainult et positiivselt!

Aga kas sa tead et sa võid olemasolevat energiat, näiteks siis negatiivset, muuta positiivseks?!


Mida selleks teha?

· Tegele kõige sellega, mis sind õnnelikuks teeb ja toob sulle tagasi hea tuju.

· Järgi oma instinkti, sinu keha on üksnes vahend, mille abil sinuga ühendust pidada, seega pööra tähelepanu signaalidele, mida su keha sulle saadab.

· Mõned inimesed sinu ümber on negatiivsed aga sa ei tohi lasta nende negatiivsusel oma elu mõjutada. Niipea, kui sa oled nendega rääkinud või suhelnud, puhasta ennast sellest energiast. Sa ei tohi enam mõtelda sellele, mida nad ütlesid või tegid, sa ei tohi laskuda nendega samale tasemele. Sa võid olla üle, kui sa seda tahad, kõigest sellest negatiivsusest. Selle asemel, et neid kritiseerida või hukka mõista, tunne neile parem kaasa selle sisemise valu pärast, mida nad tundma peavad ja mis neid tõukab halba tegema.
 
 
 

· Mitu korda sa oled endale ütelnud: "Ma olen vihane," või siis: "Ma olen kurb"? Parem on tunda emotsiooni ja öelda hoopis: "Ma tunnen viha" ja "Ma tunnen kurbust". Ära katsu kehastada negatiivseid tundeid. Ela neid välja ja lase neil minna.

· Keskendu positiivsemale tulevikule, mis tugineb armastusele, õnnele, küllusele ja vabadusele. Ära räägi enam oma kartustest ja hirmudest seoses tulevikuga, ära räägi valudest, puudustest ega probleemidest. See võib olla alguses harjumatu ja nõuda mõningaid pingutusi aga kui sa tõesti tahad, siis sa saad hakkama.Kuidas kindlaks teha ja tuvastada negatiivset energiat sinu kodus? 

Teaduslikud uurimistööd on tuvastanud elektrilise ja termilise energia olemasolu, sest need energiad on materiaalsed, neid on võimalik mõõta ja uurida. Mis puutub emotsionaalsesse energiasse, siis jääb see veel üsna keeruliseks pinnaks, sest seda ei saa näha aga võib tunda.

Paarkümmend aastat tagasi dr. Emoto tõestas, et inimese emotsionaalne energia mõjutab ja puudutab teda ümbritsevat maailma. Täpsemalt öeldes tegi ta mitmeid eksperimente, mis tõestasid mõtte, sõnade, emotsioonida ja muusika mõju veekristallide struktuuridele.

Nüüd aga nipi juurde, mis aitab sul oma kodu puhastada negatiivsest energiast.

Sul läheb vaja:

· 2 sl äädikat

· 2 tl soola

· 500 ml filtreeritud vett

Võta läbipaistev klaas ja pane sinna kõik ained. Sega korralikult 60 sekundi jooksul. Seejärel pane klaas sinna, kus sa kõige rohkem aega veedad ja jäta ta sinna terveks päevaks. Jälgi, kas sool ujub pinnale? Kui jah, siis on ruumis ikka veel negatiivset energiat. Korda protsessi uute ainetega. Ja ära unusta, nii kaua, kuni sool ujub pinnale, pead sa ikka veel puhastama oma kodu negatiivsest energiast. Korda seda protseduuri nii kaua, kuni sool pinnale ei uju. Ja siis tee sama ka teiste ruumidega.


Kommentaare ei ole