Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Ära kirjuta talle kogu aeg selleks, et tema tähelepanu võita. Nipid, mis päriselt aitavad.

  Sa tahad võita kellegi tähelepanu? Ja saadad talle pidevalt sõnumeid-teateid-kirju? Ära tee seda enam, proovi parem teisi nippe! Ära ...

 

Sa tahad võita kellegi tähelepanu? Ja saadad talle pidevalt sõnumeid-teateid-kirju? Ära tee seda enam, proovi parem teisi nippe!

Ära kirjuta talle kogu aeg!


Kui sa arvad, et sõnumite saatmisest piisab, siis sa eksid. See ei aita sul tema tähelepanu võita. Vastupidi, see võib ärritavalt mõjuda ja ta hakkab sind lõpuks ignoreerima, selle asemel, et soovida kasvõi su sõber olla. Proovi teisi vahendeid. Kirjuta üks kord aeg ajalt. Selle asemel, et saata tuhat sõnumit päevas, kirjuta üks kord nädalas. Sinu sõnum on rohkem nagu meeldiv üllatus ja tõstavad su võimalusi temaga lähemalt tuttavaks saada. Kui sina temale enam järgi ei jookse, hakkab tema sinu järgi jooksma.

Kusjuures peaksid sa ootama, et tema sulle esimesena kirjutab. Loomulikult ei ole midagi hullu, kui sa talle aeg-ajalt kirjutad aga kui sa vahepeal vahe sisse teed, siis tekib ka temal soov sinuga rääkida ja ta kirjutab sulle esimesena. Ignoreeri teda aeg-ajalt.

Kui sa tahad tema tähelepanu võita, siis katsu teda aeg-ajalt ignoreerida. Ära räägi temaga enam ja ära veeda temaga koos aega. Lihtsalt mõnda aega. Ära kirjuta talle, ärge minge koos sööma, ära mine sinna, kus sa teda kohata võid. Näita talle, et sa ei sõltu temast ja jäta talle hingamisruumi.

Ta hindab seda ja kui sa teda huvitad, siis otsib ta ise võimalust sinuga kohtuda ja ühendust võtta. Ära pea aga liiga pikka vahet vastasel korral võid sa üldse oma võimaluse kaotada. Proovi näiteks üks või kaks nädalat veeta ilma teda nägemata. Aja möödudes hakkab ta sinu peale mõtlema ja saab aru, et ta tahab sinuga koos olla.

Kui sa temast mõnda aega välja ei tee, enam talle ei kirjuta ja alles siis katsud tema tähelepanu võita, on sul rohkem võimalusi seda saada.Mängi puutumatut.

See on hea võimalus võita selle inimese tähelepanu, kes sulle meeldib. Ta otsib sinu tähelepanu, sina aga pead tegema näo nagu ei huvita ta sind tegelikult. Ära vasta ta sõnumitele ja kui ta teada tahab, kuidas sul läheb, siis vasta talle hästi lühidalt. Kui ta sind välja kutsub, siis ütle ära.

Mitte kategooriliselt, ütle lihtsalt, et sa oled hõivatud ja ei saa sellel õhtul. Las ta pingutab selle nimel, et sa nõustuksid. Meestele meeldivad naised, kelle südant nad peavad võitma. Ja kes ei saada neile pidevalt sõnumeid.

Mängides puutumatut näitad sa talle, et selleks, et sinu tähelepanu võita, peab ta pingutama. Kui taon tõestanud, et ta sind väärib, võid sa mängu lõpetada.

Ära tee seda muidugi kardinaalselt muutudes üleöö ja hakates teda sõnumitega pommitama.


Las tema näitab üles initsiatiivi.

Kui sa juba kellegagi koos oled, võid sa otsustada, kuhu te lähete ja mida teete. Aga kui sa tahad kellegi tähelepanu võita, siis las tema võtab algatuse enese peale. Ära alusta alati ise vestlust, ära ole alati seal, kus tema on ja ära saada talle alati esimesena sõnumit. Las tema kontrollib olukorda, vähemalt mõnda aega.

Meestele meeldib teadmine, et nemad juhivad isegi oma suhet. Seega, astu samm tagasi ja sa võidad tema tähelepanu palju kiiremini. Kui ta sulle kirjutab, siis vasta aga ära kirjuta ise esimesena. Kui sa lased tal kontrolli oma kätte võtta, siis annab see talle soovi sinu tähelepanu võita. See äratab ta huvi.

Mängi sooja ja külma.

See pole päris sama, kui mängida puutumatut. Mängides puutumatut, oled sa kategooriline. Sa ei vasta ta sõnumitele. Kui sa mängid sooja ja külma, siis oled sa kahevahel selleks, et äratada ta huvi ja säilitada ta tähelepanu. Aeg-ajalt on sul luba vastata ta sõnumitele.

Teistel puhkudel aga ignoreeri teda isegi , kui ta saadab sulle mitu sõnumit ja vasta kõige viimasele. Ütle, et sa ei saa temaga välja minna ja teinekord võid öelda, et sa võid minna välja, viimasel hetkel aga leia mini vabandus.

Ära aga selle meetodiga liialda, vastasel korral läheb see tüütuks kätte. See on üks võimalustest, kuidas muuta asja põnevamaks.


Veeda temaga koos aega.

Ühesõnaga, kui sa tahad tema tähelepanu, siis jää tema silmapiirile. Ja veeda temaga koos aega. Kui sa tahad temaga rohkem tuttavaks saada, ära mängi enam ja ole lihtsalt temaga koos.

Ta paneb sind tähele ja kui ta on aru saanud, kui tore sa oled, siis ta tahab sinuga koos olla. Organiseeri mingi õhtu sõpradega näiteks. Tutvusta oma sõpru tema sõpradele. Tehke midagi toredat koos.

Või siis veetke kahekesi omavahel aega. Ehkki parem on enne teiste seas välja minna.

Ära muuda end tema pärast.

Ära katsu talle muljet avaldada. Sa ei tohi muutuda kellekski teiseks sellepärast, et talle meeldida. Kui sa teda ei huvita, siis sa ei tohiks soovida olla koos temaga. Mitte ükski mees ei vääri sellist ohverdust.

Isegi, kui te peaks kokku jääma, hakkaksid sa talle1 ette heitma, et sa sind ei armasta sellisena nagu sa oled. Meestele meeldivad enesekindlad naised. Ära arva, et mehed hindavad sind ainult siis, kui sa sarnaned ühele või teisele. Kui sa kellelegi meeldid, siis sellisena nagu sa ise oled.

Flirdi teistega.

Teine võimalus, kuidas tähelepanu võita, on teistega flirtimine. Ära aga katsu seda teha kõikide teiste meestega oma tutvusringkonnas aga flirdi niisama möödaminnes natukene.

Teistega flirtimine siis, kui su silmarõõm pole kaugel, on võimalus, et ta sind märkaks. Ta saab aru, et ta kui ta sulle ei anna kogu tähelepanu, mida sa väärid, jääb ta sinust ilma ja ta teeb kõik, mida vaja.

Seega, ära varja end enam oma telefoni taha, ära pommita teda sõnumitega.

Kommentaare ei ole