Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Neitsi detsembrikuu horoskoop

 Detsembrikuus saadab sind armastuses hea edu ja õnn. Ka töö juures avaneb sul võimalus silma paista. Ja kui sellele lisada, et su te...

 Detsembrikuus saadab sind armastuses hea edu ja õnn. Ka töö juures avaneb sul võimalus silma paista. Ja kui sellele lisada, et su tervis peaks olema väga hea terve kuu jooksul, siis võiks öelda, et sind on ees ootamas ilus detsembrikuu.


 

Foto : unsplash / Joe Yates

Armastus

Väga ilus kuu on sind ootamas armastuse koha pealt. Kui sa oled juba kellegagi koos, siis tunned sa selle kuu jooksul tõenäoliselt oma kaaslasega veelgi suuremat lähedust ja oled eriti tähelepanelik ja hoolitsev tema vastu. Eriti aktiivne peaks olema sellel perioodil teie voodielu. Tõenäoliselt on ees ootamas ka üks romantiline nädalavahetus. Kui sa aga oled vallaline, siis ka sina ei jää tühjade kätega. Sa oled otsustanud leida endale hingesõbra ja ei taha veeta aastalõpu pühi üksi ning ei jää koju ootama, kuni su elu armastus sulle järgi tuleb. Sa oled otsustanud olla julgem ja ettevõtlikum ning teed kõik, et su tee kohtuks selle õige inimesega. Armastus peaks su ellu tulema 12. detsembri paiku.


Tervis

Muretseda pole sul vaja, sest mitte ükski suurem terviseprobleem ei tohiks sind sellel kuul kimbutada. Sa oled heas vormis ning tunned end hästi. Aga sellest hoolimata ei kipu sa meelsasti spordiga tegelema, et oma ülevoolavat energiat kulutada, sa valmistud hoopis eesolevateks pühadeks ette ja teed ettevalmistusi. Katsu siiski söömisega mitte liiale minna, kui sa ei taha oma organismi ära kurnata. 

 

 


Töö ja raha

Tõenäoliselt tunned sa vajadust muutuste järele. Sa oled valmis kõigeks, et oma tahtmist saada ja oled valmis karjääriredelist ükskõik kuidas üles ronima. Need aga, kes tööd otsivad, panevad paika esimese nurgakivi, mis aitab neil teed rajada eduni, mis neid ees ootab aga alles järgmise aasta alguses. Rahaasjades peaks kõik hästi minema praegusel perioodil aga katsu siiski hoida jalgu maas ja ära ela pilvedes. Eriti pühade perioodil.


Pere ja sõbrad

Enne pühi jõuad sa sõpradega aega veeta ja väljas käia. Mida rohkem aasta lõpp aga läheneb, seda vähem sul oma sõprade jaoks aega jääb ja sa eelistad palju rohkem aega veeta pereringis. Kusjuures teed sa ise palju, et organiseerida koosviibimisi ning ümbritseda end kõigi nendega, kes on sulle kallid. Võib juhtuda, et sa kutsud külla või võtad ühendust isegi nendega, kellega sa pole ammu kokku saanud.

Kommentaare ei ole