Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Skorpioni nädalahoroskoop

  ...

 

Foto : unsplash / Elora Allen

Armastus

Paaridele :  Praegune Pluuto aspekt võib muuta su suhet elukaaslasega natuke keerulisemaks. Võib-olla paneb see nädal sind teda nägema teises valguses ja sa märkad korraga, et teisedki on temast huvitatud. See aga muudab sind ilmselt valvsaks.

Vallalised : Praegune elu köidab sind palju rohkem, kui muretsemine tuleviku ja homse päeva pärast. Ja selle tõttu ongi sul elus hetkel ainult juhusuhted, mis nagunii kestma ei jää. Aga sa ise oled rahul. 

 

Töö

Sa saad ma tööalaseid projekte ellu viia ainult siis, kui sa jääd oma ettevõtmistest ja tegemistest rääkides võimalikult diskreetseks. Hoia seda meeles. Ja sa saad kasu lõigata ka oma tutvustest kõrgemalseisvate isikutega.

 

 

 

Tervis

Võttes arvesse praegust tähtede seisu, on see periood üsna soodne selleks, et hoolitseda veelgi paremini oma tervise eest. Muuda oma eluviisi paremaks, söö tervislikumalt, puhka rohkem ja liigu palju. Ära unusta ka vitamiine võtta, mis tugevdavad immuunsust.

 

Raha

Kasuta praegust planeetide seisu ära selleks, et organiseerida oma rahaasju paremini. Sa leiad väga häid võimalusi, kuidas oma finantselu parandada, kui sa ainult tegeled selle küsimusega tõsiselt. Kõik investeerimisevõimalused on teretulnud. 

Kommentaare ei ole