Viimased lood

latest

Kaalude nädalahoroskoop

  ...

 

Foto / unsplash / Paige Cody

Armastus

Paaridele :  Kõige parem, kui sellel nädalal oleksid sa tolerantne ning mõistev. Sa oled olnud viimasel ajal liiga kangekaelne ning paindumatu ja kui sa nii jätkad, muutub see olukord väljakannatamatuks teie mõlema jaoks. Ja siis võib olla liiga hilja selleks, et kahetseda.

Vallalised :  su armusuhted võtavad kummalise pöörde. Sa võid kohtuda inimesega, kellega sul tekib kohe lähedus aga kuna sa oled liiga armukade ja ei suuda seda varjata, siis rikud sa ise selle suhte ära. 

 

Töö 

Sellel nädalal loobud sa oma tavalisest reserveeritud olekust . Sa oled valmis võitlema selleks, et oma positsiooni kaitsta, sest sa tead väga hästi, et mitte kõik töökaaslased ei ole sinu vastu sõbralikult häälestatud. Ja mõni on läinud lihtsalt üle piiri. Sa oled valmis andma õpetust sellele inimesele kõikide nähes ja pealtnäha ilma ainsagi tagamõtteta.

 

 


Tervis

Päike, Merkuur ja Uraan on sinu kõrval ja sellepärast ei ole sul vaja suuremaid terviseprobleeme karta. Sul on isegi rohkem energiat, kui vaja ning selle tõttu võid sa kannatada uneprobleemide või liigse närvilisuse all. Sellepärast väldi kohvi joomist eriti hilisel kellaajal.


Raha

Sellel nädalal avanevad sulle väga head võimalused. Sa leiad võimalusi, kuidas oma majanduslikku olukorda parandada ning sooritada kasulikke tehinguid. Hea võimalus lahendada oma rahaprobleeme.

Kommentaare ei ole